קארן הוגר על מי הביא אותה ב-RHOP אחרי שאריס תביעה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קארן הוגר דיברה בסטורי באינסטגרם שלה ביום שני בערב לאחר מכן צ'ריס ג'קסון-ג'ורדן טען ביום ראשון בערב עקרות הבית האמיתיות של פוטומק שהיא זו שהכניסה את הקאסט של העונה הראשונה, שהופיעה ג'יזל בראיינט, אשלי דרבי, רובין דיקסוןו קייטי רוסטביחד.

לאחר ששאריס הכריזה שהיא זו שארגנה את הקבוצה, וציינה שקארן לא הייתה חלק ממנה בהתחלה, קארן פנתה לחשבון המדיה החברתית שלה, שם היא שיתפה מחדש פוסט בטוויטר מ-TV Deets שבו השקע אישר שבעצם הביא את קארן להופעה.

"יש רק אדם אחד שאחראי להבאת קארן הוגר [RHOP] … ושמו הוא פול וורטון" TV Deets כתב בהם הודעה.

ויחד עם הפוסט של קארן, היא אישרה את הדיווח וכתבה, "תודה לך [Paul Wharton]."

קארן הוגר חושפת מי הביא אותה ל-RHOP

בינתיים, ב-Instagram Story שלו, פול הגיב לפוסט עם הודעות נוספות.

"קרן, ידעתי שאת כוכבת מהרגע שפגשתי אותך. תודה שהכרת בפומבי את חלקי בהכנת ה [Bravo] עולם המציאות מקום טוב יותר! … אני שותק עבור כל ארה"ב!" קרא הודעה אחת ששותפה.

"וזה זה על זה!" אמר אחר.

פול וורטון השיג את קארן הוגר ב-RHOP

גם פול שקל טוויטר.

"לא ראיתי את הפרק הזה, אבל זה נכון כאן, ואני מכיר ואוהב את כל הנשים (למעט [Wendy Osefo] ו [Mia Thornton] רק כי אני עדיין לא מכיר אותם). אני חוזר שנים רבות אחורה עם הנשים האחרות, ידעתי [Charrisse Jackson-Jordan] הארוך ביותר", קבע.

פול וורטון מאשר שהוא הביא את קארן הוגר ל-RHOP

זו הפעם השנייה שקארן סוגרת את צ'ריס תוך ימים ספורים. כפי ש RHOP המעריצים אולי ראו, קארן פרסמה בעבר קבלה המוכיחה שהיא שלחה יותר ממשפט אחד לשאריס לאחר מות אביה של חברתה לצוות.

"תהיה השופט… מכתב תנחומים ממשי שנשלח ממשפחת הוגר על אובדנה", כתבה קארן בכיתוב של צילום מסך של הודעה בת שישה משפטים ששלחה לשאריס.

RHOP צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות של פוטומק עונה שביעית, אז אל תהסס להגיב למטה כשהפרק החדש ישודר ב-8/7c ב-Bravo.קישור מקור