קארן הוגר על RHOP Regret, תביעת הנישואין של קנדיאס, וריי רוצה שכריס יתנצל, פלוס וונדי נגד מיה ו-Being

קארן הוגר על RHOP Regret, איפה היא עומדת עם קנדיאס

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קארן הוגר משתפת על מה שהיא מתחרטת על העונה השביעית של עקרות הבית האמיתיות של פוטומק.

בזמן שהופיע בפרק של יום ראשון בערב של צפו במה שקורה בשידור חיקארן נשאלה אם מאמינה שמישהו היה צריך לדבר אחרי וונדי אוספו התנצל בפני מיה תורנטון על תפקידה בקרב שלהם במיאמי, ומיה לא הגיבה.

"אני באמת עושה זאת," הודתה קארן בפרק ה-11 בדצמבר של WWHL. "הייתי צריך לחשוב שזה ענק של וונדי כי למעשה מיה הייתה בהחלט היוזמת ושגה מאוד. אני בהחלט מכבד את וונדי יותר כי לא רק שהיא החזיקה, ליד השולחן, באותה תקופה, שהיא העבירה שמועות מתוך כעס, אלא אז היא התיימרה והתנצלה ליד השולחן".

"אני מרגישה שמישהו היה צריך להגיד משהו, כלומר מיה, כדי להשיב", הוסיפה קארן.

לאחר מכן היא הגיבה לשיחה קנדיאס דילארד-באסט ו אשלי דרבי היה לגבי נישואיה, שבמהלכם קנדיאס הציעה שקארן הייתה פוטנציאלית לא נאמנה לבעלה, ריי הוגר.

"אני חייב לומר שכשצפיתי בזה, הבנתי שקנדייס הבינה שהיא עלתה על הרכבת הלא נכונה – רכבת אשלי – כי אשלי בהחלט הטיחה אותה אז היא חזרה אל האחות הגדולה קארן. אבל אל תעשי את זה שוב, קנדיאס," הזהירה קארן, לפני שציינה, "אבל אני סולחת לה, ואנחנו במקום טוב."

במהלך יום ראשון בערב RHOPנראתה ריי מספרת כריס באסט להתנצל בפניו ג'יזל בראיינט לאחר שג'יזל האשימה אותו בכך שגרם לה אי נוחות. עם זאת, לדברי קארן, ריי לא עשה זאת במאמץ לשכנע את כריס להודות בעוולה.

"אני חייב לצד ריי. הוא בעלי. הוא יצא לפועל, רק ניסה להוות דוגמה להובלה, להיות האדם הגדול יותר בקבוצה הזו. זה לא זז לשום מקום אז הוא רצה שכריס אולי יבין שהוא מתנצל על כך שהיא לקחה את זה בדרך הלא נכונה וזהו", היא הסבירה. "שום אשמה לא משתמעת. רק בגלל הרגשות שלה".

כשמעריץ רצה לדעת אם קארן מוכנה להודות שקיבלה השראה ליצור מופע חי לאחר שלמדה את ג'יזל ו רובין דיקסון העלו אחד לפודקאסט החי שלהם, קארן אמרה, "ממש לא", וטענה שהיא למעשה קיבלה השראה וונדי וויליאמס.

לאחר מכן, במהלך משחק עם המארח אנדי כהןקארן התבקשה לבחור בין וונדי למיה, כינתה את וונדי כ"נאמנה יותר" מבין השתיים והכריזה על מיה כמי ש"טעה יותר" במהלך קרב ארוחת הערב שלהם במיאמי.

לגבי האם היא אוהבת לעשן גראס או לא, קארן אמרה, "אני כן, אני כן, אבל מחוץ למדינה. אני אוהב את זה בג'מייקה."

למרות שלכאורה רובין תיקנה גם עם קנדיאס וגם עם וונדי, קארן הבהירה שאמנם היא "בהחלט" שמחה לראות את קנדיאס ורובין מסתדרות טוב יותר, היא לא הייתה כל כך בטוחה שההתפייסות של וונדי עם רובין תימשך, והדגישה את המילה " להתחיל" כאשר אנדי אמר שהם מתחילים להתאחד.

גם בשידור החי, קארן נחקרה על ידי מעריץ שהציע שהיותה "שוויץ", מבחינת הריב בין וונדי ומיה, לא היה יעיל, במיוחד כשאדם אחד אשם הרבה יותר.

"אני שוויץ של הקבוצה וחשוב שאהיה, ברור שכל השאר יצאו משליטה", הסבירה קארן. "בהחלט הייתי ברור במה שאמרתי. מיה טעתה לחלוטין כשהיא זרקה משקה ואז הילדה שלי ונדי טעתה כשהיא ממשיכה עם השמועות על ג'י. אז שתי טעויות מבטלות זו את זו".

"אני עומדת," היא הוסיפה.

מאוחר יותר, במהלך ה WWHL: After Showמעריץ שאל את קארן מה יקרה קודם: אשלי ו מייקל דרביהגירושים של רובין ו חואן דיקסוןהחתונה של.

"הגירושים של מייקל ואשלי," היא השיבה.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור