קארן טוענת שלחואן יש פילגש בין רובין פיוד

חזרנו למקסיקו עם ה עקרות בית אמיתיות של פוטומק כדי לברר אילו גילויים מגונים נוספים יימסרו. תן לנו לפרוק את מזוודת הסודות המבולגנת הזו, נכון?

מיה ו ג'יזל נפגשים בבר כדי לקדם את המשחק. לג'יזל יש "קרבי בועה" ואנחנו מקבלים רעש בטן מהייצור ו/או ג'יזל. היא כועסת על כך שקארן המציאה שקרים על שאריס. ג'יזל חושבת שקארן מקנאה בשאריס, מה שנראה לי מגוחך. היא גם חושבת שונדי מקנאה במיה. ג'יזל, יקירתי, האם שלפת את זה מה-a*s שלך (מכיוון שאתה א*s הוא קצת בצד הדולף בטיול הזה) כדי להביא את מיה לצדך? וונדי זה הרבה דברים אבל לקנא במיה זה מצחיק.

מיה לא מאמינה שהיא וג'קלין יכולות למצוא את דרכן חזרה אחת לשנייה. לאחר מכן היא מסתובבת ורוצה לתכנן מסיבת רווקות עבור רובין. ג'יזל טוענת שרובין תרצה בכך, אבל אני בספק. מיה שמחה לחייב ולמצוא את הכישרון הטוב ביותר שיש. ג'יזל דגגת לחם מהארנק שלה מכיוון שהבטן שלה בלגן לוהט.

רובין מתקשרת לחברתה כדי לבדוק אם היא מצאה עבורה מידע על חתונה בג'מייקה. היא מעמידה פנים שהיא לא רוצה חתונה רשמית וחושבת שחתונה אינטימית עובדת טוב יותר עבורה. למה רובין מנסה להשתמש בחתונה של מישהו אחר כדי לשחרר?

אשלי עובדת על הארדקור של גוף הנקמה הזה בטיול הזה ו-TickTock מטיילת באתר הנופש. היא פוגשת את קארן ליד הבריכה, והם משוחחים על הלילה הקודם. קארן שמחה על התוכניות של אשלי עד כה, אבל מוטרדת מהתקיפה של רובין עליה. קארן חולקת כמה דברים על האישה הבלונדינית האחרת של חואן שנראית בדיוק כמוה וההפקה נותנת לנו ציור זה לצד זה שהוא היסטרי. אשלי משערת ששאריס סיפקה תמיכה לרובין כשהיא נזקקה נואשות לעזרה לאחר גירושיה וזכתה בנאמנותה של רובין.

הנשים יוצאות לטיול כדי לעשות קניות. אשלי, מנהלת הדואר של RHOP, מושכת את רובין הצידה ומודיעה לה מה קארן אמרה. היא מספרת לה שלחואן יש חברה שדומה לקארן. חואן לכאורה נמצא בג'ורג'טאון כל הזמן ומחזיק ידיים עם הדופלגנגר של קארן.

רובין לא תאמין אלא אם כן היא ראתה את זה במו עיניה, מה שמזכיר עוד RH בלוק ראש מג'רזי. היא מתקשרת לחואן על זה והוא כועס ויגלל את הנשים האלה. הערה צדדית: הכעס של חואן היה מחוץ לשרשרת ואם זה לא היה ראוי הוא היה צריך פשוט לצחוק על זה. אתה יכול לדמיין איך הוא מדבר אל רובין מחוץ למצלמה? האם היא צריכה ללכת על קליפות ביצים סביבו?

הנשים מתיישבות לארוחת צהריים על החוף, וזה נראה מדהים. קנדיאס מרכיב כמה משקפיים כתומים הדומים למשקפי משחק במציאות מדומה. היא חובשת כובע מקסים שאני פשוט אוהב. רובין מודיעה לגברות האחרות שהיא חושבת שקארן אשמה בהתנהגות נערה מרושעת. קארן, כמובן, ניגשת לשמוע את רובין מרביץ לה. רובין אומר לקארן "תמיד הרגשתי כך כלפייך מאז שפגשתי אותך." קארן מכריזה שהיא יכולה לכבד אישה שמתנגדת לחברה אבל לא באה בגלל היושרה שלה. היא מתרעמת על הרמז שהיא מרושעת. קארן גם מזכירה לרובין שהיא קמה בשבילה אבל מתרעמת על כך שרובין חופר בה כל הזמן.

לאחר מכן קארן מודיעה לרובין במונחים ברורים שזה הקש האחרון עבורם. היא גם לא תסומן כמזויפת. לאחר מכן קארן מפילה רימון צל ענק ומזכירה לרובין ששום דבר אינו מזויף מהחתונה שלה. היא מאמינה כמה נוח לערוך חתונה ללא עדים בקריביים.

רובין מוציאה את הטלפון הסלולרי שלה כדי להראות לכולם את הגבר כחול העיניים שקארן כביכול התעללה איתו, שזכה גם לכינוי 'עיניים כחולות'. יש לה תמונות שהיא קיבלה במקרה מגיזל מקארן עם גבר בבר. רובין לא תראה לקארן את התמונה אבל תראה לכולם ליד השולחן. היא מזהה את קארן לפי השומן בגבה, הפאה הרעה וכפות הרגליים הקרוקות. אוקיי, אני רואה את הפאה והשומן בגב, אבל איך תמונה מראה את כפות רגליה הקרוקות? האם קארן עשתה את תנוחת היוגה שנקראת לוקוס כשהיא שוכבת על הרצפה בבר?

קארן אומרת שחואן ירצה לגרש אותה מאז היא הגן עליו. היא אומרת שחואן חיבק אותה בצורה לא הולמת וביקש ממנה להיות חלק מהשלישיה שלהם. קארן אומרת שהוא חיבק אותה כל כך חזק שהציצים שלה הגיעו לעמוד השדרה שלה. הייתי בהלם מכיוון שהייתי בטוח שזה גורדון שעשה את זה עם פעולת הלשון המחליקה שלו כלפי קארן. ההפקה, כמובן, מציגה מד מרחק כשהם התחבקו במצלמה, אבל אולי הם לא תפסו את ה-Boob-Mascher. הערה צדדית: אני מוצא את זה אירוני שג'יזל טענה שכריס לא הולם אחרי איחוד ועשה מזה עניין גדול. קארן שמרה את האינטראקציה הזו לעצמה במשך שלוש שנים וזה היה גם אחרי איחוד.

ג'יזל רוצה לטוסט לאנשים עם קבלות מכיוון שרובין היא היחידה איתם. ברור שהיא מתעלמת מהעובדה שלגרנדדאם יש כמה קבלות כדי להוכיח ששאריס לא קיבלה אותה בתוכנית הזו. לאחר מכן הנשים מחליטות לדבר עם ג'קלין שמראה הביסה את כל הטיול הזה.

ג'קלין לא רוצה לנהל את השיחה הזו ליד השולחן הזה. היא אומרת למיה שהיחסים שלהם לא חשובים לה. ג'קלין ערבה עבור מיה בעבר והציעה שהיא אפילו הייתה איתנה בתמיכתה במהלך הפחד שלה מסרטן לכאורה. מיה מצחצחת את ז'קלין כאילו היא יתד מעצבן ואומרת לשאר הנשים שהיא מתישה, ותשומת הלב מורעבת. לג'קלין סוף סוף נמאס ומתרחקת בסערה מהשולחן שלהם.

מיה אומרת לונדי שהיא רוצה לחבב אותה מכיוון שהיא יפה ויש לה משפחה מהממת. היא חושבת שלוונדי יש חוסר ביטחון והם מסכימים לדבר על זה. הערה צדדית: עד כמה הסצנה הזו מתוכננת וכמה השפעת הפקה הייתה צריכה להיעשות כדי לגרום למיה להגיד שהיא אוהב וונדי?

וונדי הולכת לחדר של מיה, וכולם חמימים וזה מפחיד אותי. מיה מאמינה שהם מעולם לא הצליחו לעלות על המסלול. וונדי חושבת שהמרחב שלה לא היה מכובד. מיה אומרת שהיא מצטערת על חוסר כבוד. וונדי אומרת שמיה יפה אבל היא מהממת. גברת ארבע מעלות לעולם לא תשתנה עם האשליה שלה.

שעתיים לאחר מכן… אשלי מודיעה לנו שהמסיבה נמשכה בבר עם עוד צילומים. האם ג'יזל נאלצה ללבוש דיפנדס שהיא לווה מרינה להיות מסוגל לעשות יותר צילומי טקילה? מיה שרוטנת כמו חיה מחליקים עד וונדי ואומרת לה שהיא רוצה לאכול את הקופסה שלה כמו מפשעת מסוגלת?!? ובכן שרדנו עוד פרק RHOP שהופק בכבדות אבל לאן הקבוצה הזו תלך מכאן?

בשבוע הבא, רובין חוגגת את מסיבת הרווקות שלה וקארן, וונדי אינן מוזמנות. אנחנו גם מגלים שכמה נשים חלקו את החלקים הסקסיים שלהן זו עם זו. תהיו בריאים ושבוע נפלא, בלרברס!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOP האחרון?

קישור מקור