קייטי וטום רוצים שהקוסטארים יבחרו צד

קייטי מלוני ו טום שוורץ טוענים שהם בעיצומם של גירושים סופר ידידותיים. אבל האם הם באמת?

מכיוון שבני הזוג לשעבר מתעקשים שהם שמרו בהצלחה על ידידות זה עם זה למרות החלטתה של קייטי לשים קץ למערכת היחסים בת 12 השנים שלהם מוקדם יותר השנה, דו"ח חדש מצביע על כך שהם חוקי Vanderpump חברים לצוות נאלצים לבחור צד.

"אני מרגיש שעם טום וקייטי, הם כן מצפים [people to pick] צדדים, למרבה הצער", רקל לוויס סיפר עמוד שישי ביום הכלב העולמי השישי של קרן Vanderpump Dog Foundation ביום שבת. "יש לזה [changed the dynamic], כן. זה נראה ככה, בכל מקרה – למרות שאני חבר של שניהם".

לדברי ראקל, היא לא "מקבלת את האווירה הזו" מקייטי וטום, אבל היא שמעה ממנה שיאנה שי שחלוקת השחקנים מתקרבת.

"שיאנה [Shay] כן, אז אתה צריך לשאול אותה," היא הסבירה.

אבל בזמן ששאנה כן השתתפה באירוע, יחד עם ארוסתו ברוק דייויס ובתם בת השנה, ירח קיץ דבש דייויסהם לא הופיעו על השטיח הוורוד לראיונות לעיתונות.

קייטי וטום גם לא הופיעו על השטיח הוורוד, ובמקום זאת בחרו לבלות זמן קצר יחד לפני שהם הולכים לדרכם.

בחזרה על השטיח, ליסה ונדרפומפשהנחה את האירוע, אמרה שכאשר מדובר בעונה העשירית הקרובה של כללי משאבההיא מאמינה שהמעריצים "יראו שהיו כמה רגעים קשים" בין קייטי וטום.

"העניין עם הקאסט הזה הוא שהם מאוד פתוחים מבחינה רגשית. אולי זה בגלל שהם קצת גדלו עם המצלמות, אתה יודע? עברו 10 שנים", הסבירה. "הם רגועים מאוד לגבי שיתוף חייהם. אני חושב שזה יוצר טלוויזיה מרתקת. זה מסעות של אנשים, וזה מסע שהרבה אנשים מתייחסים אליו גם כן".

ובעוד שליסה הודתה שהדברים היו "קשים" במיוחד עבור טום, היא הציעה שהיא לא איבדה תקווה לפיוס עתידי.

"מי יודע? אולי הגברת השמנה עוד לא שרה,” אמרה.

לא משנה מה יקרה עם קייטי וטום, ליסה אמרה שהצופים צריכים לצפות ל"הרבה שינויים" מעונה 10.

"זה תמיד זז. אני לא חושבת שכל עונה תיתן בדיוק את אותה הצגה כי יש כל כך הרבה חלקים נעים, ודברים משתנים", ציינה. "היו הרבה שינויים, אתה יודע, עם רקל וג'יימס [Kennedy]וטום וקייטי. יש הרבה חלקים בפאזל".

קישור מקור