צילום: Vanderpump שולט על האקסיות קייטי מלוני וטום שוורץ נתפסו יחד בבר כשקייטי מאשרת שהיא עוזבת 1.9 מיליון דולר הביתה ואל דירה

קייטי מלוני הולכת לארוחת צהריים ביום הולדת עם האקס טום

קרדיט: O'Connor/AFF-USA.com / MEGA

קייטי מלוני ו טום שוורץ אולי עבר כמה רגעים סלעיים בתוך ההפקה בעונה העשירית הקרובה של חוקי Vanderpump. אבל לפי תצפית ביום שני, הם הגיעו לצד השני.

לאחר שחוו קשיים לשמור על ידידות זה עם זה בתוך המאמצים הרומנטיים של טום עם הכוכב שלהם, רקל לוויסקייטי, 37 וטום, 40, הוכיחו לכאורה שהדברים בסדר ביניהם, כשהם נהנו מדייט צהריים לכבוד יום ההולדת של קייטי.

"קייטי [and] שוורץ אכל ארוחת צהריים 'ידידותית' כדי לחגוג את יום ההולדת של קייטי אתמול. אנחנו אוהבים לראות את זה" בראבו וקוקטיילים כתבו בכיתוב של סרטון ששיתפו בו אינסטגרם.

Vanderpump שולט על טום שוורץ לוקח את קייטי מלוני לארוחת צהריים ביום ההולדת שלה

בקליפ, קייטי וטום ישבו זה מול זה במסעדה חיצונית, שם נראה שהם נהנים משיחה מונפשת על הארוחות שלהם.

Vanderpump שולטת בטום שוורץ וקייטי מלוני בארוחת צהריים של יום הולדתה

באחר קייטי מלוני חדשות, ה כללי משאבה חבר צוות השחקנים קיבל לאחרונה את פני השחקן רוב אבורס לפודקאסט שלה, שם הסבירה מדוע היא לא פתוחה להביא ילדים ללא בן זוג.

"בשבילי, לעולם לא אעשה את זה בעצמי", אישרה קייטי בפרק ה-6 בינואר של אתה הולך לאהוב אותילכל כָּבֵד. "אין לי את הדחף הזה להיות אמא כל כך גרוע שאני פשוט אעשה את זה בכל דרך שהיא, כי הייתי רוצה לעשות את זה עם אדם שאני רוצה לבנות איתו משפחה."

לדברי קייטי, שיתוף שני הכלבים שלה, באטר וגורדו וונפרידנהיימר, עם בעלה לשעבר טום היה מספיק קשה.

"קשה להיות [a] הורה לכלב יחיד לפעמים ואני עושה את זה רק כשבוע בכל פעם. זה הרבה,” הודתה קייטי.

במהלך פרק פודקאסט אחרון יותר, קייטי אמרה שזה היה קשה לצלם עם טום בתוך הפרידה שלהם.

"זה עדיין היה נושא עדין מאוד, תקופה רכה בחיינו, וחקרנו ועדיין די ניווטנו את החברות בינינו, וכל ההיבט הזה של כל זה היה עדיין חדש לשנינו", שיתפה. "בקושי זזנו מהבית שלנו, אז עדיין היו הרבה דברים חדשים לשנינו אז כן, אתה מכניס את הצילומים לתוך השילוב של זה וכן, זה היה בהחלט, בהחלט מאוד קשה אבל אני חושב עברנו את זה."

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור