קייטי מלוני וטום סלאש מחיר בית ב-154 אלף דולר בזמן גירושין

קרדיט: Faye`s Vision/תמונות שער/INSTARimages

לאחר שהודיעו על גירושיהם, חוקי Vanderpump כוכבים טום שוורץ ו קייטי מלונימחפשים לפרוק את ביתם הזוגי, ולאחרונה הורידו באופן דרסטי את המחיר על הנכס לאחר שהיו בשוק רק כמה שבועות.

במקור הבית בסגנון קייפ קוד היה במחיר של למעלה מ-2.7 מיליון דולר, אבל לפי RadarOnline, המחיר ירד ב-154 אלף דולר. ועומד כעת על 2.59 מיליון דולר.

ביתם של בני הזוג הוצג באופן בולט חוקי Vanderpump כפי שהזוג לשעבר תיאר את זה כ"בבעלות ידוענים". כוכב שותף לשעבר, ג'קס טיילורהוא גם שכן.

הבית מתהדר בשטח של 3,593 רגל מרובע עם 4 חדרי שינה וחמישה חדרי רחצה ומתואר כמושלם עבור משפחה "או שרוצה לגדל את משפחתה", נכתב באאוטלט.

החצר האחורית מרשימה באותה מידה.

החלל החיצוני כולל בריכה עם מזרקה, ספא ופטיו עם אח וטלוויזיה בעלת מסך שטוח חיצוני.

אפילו עם ירידת המחיר, קייטי וטום עומדים להרוויח טוב מהבית שלהם כפי שהם רכשו אותו במקור ב-1.9 מיליון דולר לפני שלוש שנים.

הבית של טום וקייטי הוא פחות או יותר הנכס היחיד שמחזיק את בני הזוג קשורים זה לזה לאחר שקייטי הגישה תביעת גירושין מטום במרץ.

על פי מסמכי גירושין שהגיעו לידי מכ"םנראה שקייטי וטום רוצים לעשות הפסקה נקייה מכיוון ששני הצדדים הסכימו שתמיכה בבני הזוג מיותרת.

קייטי הייתה זו שיזמה את הגירושים שסיימו את מערכת היחסים שלהם בת 12 השנים, אבל טום אמר שהוא לא משחק את "הקורבן".

"כן, הלב שלי כואב אבל אני אהיה בסדר. לא מחפש לעורר כאן סימפטיה. אני לא הקורבן. לא הולך לכתוב שיר עצוב מדי. כבדו לחלוטין את ההחלטה של ​​קייטי וניהלנו שיחות בריאות ופרודוקטיביות על כך. זה יהיה הרבה יותר עצוב אם היא תחליט להישאר איתי בזמן שהיא לא שמחה", אמר אז למעריצים.

קישור מקור