קייטי מלוני של Vanderpump Rules פותחת על ההחלטה להיפרד מטום שוורץ, מדוע היא יצאה בפומבי עם גירושין

קייטי מלוני חולקת סיבה אמיתית להתגרש טום שוורץ

קרדיט: Faye`s Vision/תמונות שער/INSTARimages

קייטי מלוני פתח על הפרידה שלה מ טום שוורץ במהלך ראיון פודקאסט לאחרונה.

בעקבות אישור הפרידה שלה ושל טום במרץ, שהגיע בצורה של הצהרות נפרדות ומאוד מרגשות ששותפו באינסטגרם, חוקי Vanderpump חבר השחקנים מגלה שנמאס לה מהאופן שבו התייחס אליה בן זוגה המנוכר כעת.

כוכבת בראבו בת ה-35 הודתה שחוסר היכולת של בעלה המנוכר לשנות השפיע על החלטתה להפסיק את הנישואים שלהם.

"אתה יושב ומחכה שמישהו יתחיל להתנהג אחרת או לפעול נכון. ואז זה פשוט, למה אני יושב, מקווה ומחכה למשהו כזה?" קייטי שיתפה בפרק האחרון של Dear Media's יחסים עם קאמי קרופורדבאמצעות E! חֲדָשׁוֹת.

"זה התחיל להרגיש מאוד לא מכבד לעצמי", היא המשיכה. "כמו, התנהגויות מהסוג הזה פוגעות בי, ושום דבר לא השתנה. כשההתנהגות שלי הייתה הרסנית ופוגעת בזוגיות, הסתדרתי כי חלילה אני הורס את הקשר הזה שכל כך חשוב לי".

מכיוון שקייטי עשתה כל כך הרבה כדי לעבוד על עצמה ולשמור על מערכת היחסים שלה בת 12 שנים, היא לא אהבה את המחשבה לסיים את נישואיה.

"לא התחתנתי עם האדם הזה כי בסופו של דבר רציתי להתגרש", ציינה. "בשלב מסוים ניסינו להקים משפחה. זו הייתה המטרה שלנו ביחד… אבל אז אני גם חושב, מה עשיתי בשביל עצמי בזה? מה יוצא לי מזה? האם הצרכים שלי מתמלאים?"

וכנראה, הם לא היו.

"הביטחון שלי סבל, והרגשתי מאוד חסרת ביטחון", המשיכה קייטי. "הרגשתי שאני מגיע למקום האחרון במערכת היחסים ובחייו. הרגשתי שהוא בוחר את כולם בחדר ובחייו לפניי".

למרות שהנישואים של קייטי וטום הסתיימו, קייטי אמרה ששניהם עדיין עושים דברים ביחד, מה שהיה ברור רק בשבוע שעבר כשהם השתתפו שטאסי שרדר ו בו קלארקהחתונה של איטליה.

"אנחנו עדיין עושים דברים ביחד," אישרה קייטי. "יש לנו כמה מאותה קבוצת חברים, ויש לנו כלבים שאנחנו הולכים לפצל את המשמורת עליהם… הוא משפחה בשבילי, ואני תמיד אוהב אותו, אז הידידות שלנו מאוד חשובה לשנינו. ”

באשר להחלטתה לצאת לציבור עם הפיצול ביניהם, קייטי אמרה שהיא התבקשה לעשות זאת לאחר שהבחינה ב"ספקולציות ושמועות".

"ניסינו פשוט לשמור את זה בפרטי ולעבור כמה רגשות [keep] כל זה רק בינינו, אם כן, על בסיס של צורך לדעת, חברים ובני משפחה לפני שפרסמנו משהו ברבים. אבל זה פשוט התחיל לזחול שם. אז הלכנו לאינסטגרם", היא חשפה.

"הרגשתי ממש אי נוחות והיו לי כל מיני חרדות ברגע שכל הדברים האלה התנפחו מסביב", הוסיפה, באמצעות Us Weekly. "אני לא אוהב שאנשים מדברים בשבילי ואומרים דברים שאולי לא נכונים. אני לא אוהב את זה. אז היינו צריכים להשתלט על הנרטיב הזה".

חוקי Vanderpump חודשה לאחרונה לעונה 10 ב-Bravo.

קישור מקור