קייטי מלוני טורחת בטענתה של רקל, ועדכון חנות הסנדוויץ'

קרדיט: Vince Flores/startraksphoto

קייטי מלוני מדבר אחרי היא והבעל המנוכר טום שוורץ הואשמו בכפייה שלהם חוקי Vanderpump חברים לצוות לבחור צד בתוך הפילוג שלהם.

לאחר רקל לוויס גילה את זה שיאנה שי קיבלה את ה"וויב" הזה מהזוג לשעבר לקראת ההפקה בעונה 10, קייטי הגיבה לקטע מהראיון שלה בעמוד שש ששותף ב- כללי משאבה עמוד מעריצים באינסטגרם.

"ממש אמרנו להם שאין צדדים לבחור," קייטי כתבתי בתגובה להערותיה של רקל ל עמוד שישי. "הרגשתי שכמה אנשים עשו זאת בעצמם מכל סיבה שהיא, אבל טום ואני עדיין חברים אז מה שלא יהיה".

קייטי מלוני מגיבה לראקל ליוויס שהציעה שהיא וטום קובעים חוקי משאבה.

בזמן שהיא וטום מתכוננים להיפרד רשמית ולמכור את הבית בשווי 1.9 מיליון דולר שהם חולקים כרגע, קייטי מכוונת לחנות הסנדוויצ'ים הקרובה שלה עם אריאנה מדיקס. ובמהלך הפרק של ה-25 במאי של רווק Happy Hour פודקאסט, דרך כָּבֵדהיא הציעה עדכון על המיזם העסקי שלהם.

"זה היה – לא הייתי אומר הרבה זמן בהתהוות – עלה לנו הרעיון הזה בסוף הקיץ בשנה שעברה, אחרי שקיבלתי את המגף מהבר של החבר'ה. כי זה משהו שתמיד דיברתי עליו עם טום, אבל הוא קצת עסוק. אז אריאנה אמרה 'אני אעשה את זה איתך' ואני הייתי כמו 'אלוהים אדירים, בוא נעשה את זה'", נזכרה קייטי.

מאז ששיתפו לראשונה את התוכניות שלהם בעונה התשיעית של כללי משאבהקייטי ואריאנה השתתפו במספר פגישות כשהן מתכננות אסטרטגיה לעסק שלהן.

"זה עתה עבדנו עם קבוצת ייעוץ שהם מדהימים ומבריקים ופתחו מקומות משלהם ועבדנו עם כמה לקוחות מדהימים ברחבי LA", שיתפה קייטי. "והשקענו הרבה זמן בגיבוש כל החזון והקונספט כולו. זה נקרא משהו אודותיה, אבל זה הולך להיות יותר מסנדוויצ'ים. אנחנו רוצים שתהיה לו אווירה משלו, אישיות משלו. קצת כמו קמעונאות, בר יין, בר יין ובירה, אבל אולי גם קוקטיילים בהתאם למקום שאנחנו יכולים לקבל."

לגבי היכן ימוקם המקום, קייטי אמרה שהיא בוחנת את אזור סן פרננדו בלוס אנג'לס.

"אני כזו ילדת עמק, אני כל כך אוהבת את זה", הסבירה.

וכשזה מגיע למותגים המופיעים במסעדה העתידית שלה ושל אריאנה, קייטי אמרה שהיא והכוכבת שלה עוסקים כולם בעסקים עם חזית נשית.

"כולנו עוסקים בתמיכה בנשים ובעסקים ומוצרים של נשים", היא חשפה. "יש חברת תה בבעלות נשים שאנחנו באמת מעוניינים בה."

בראבו חודש רשמית חוקי Vanderpump לעונה 10 במאי.קישור מקור