קייטי מלוני מתמודדת עם תגובה נגדית על שיתוף

קייטי מלוני מבקשת "להפסיק" את התמיכה, מסכמת גירושין

חוקי Vanderpump כוכב קייטי מלוני הגיע להסדר עם טום שוורץ שישה חודשים לאחר הגשת תביעת הגירושין.

כשטום ממשיך להיות מקושר ולבלות זמן עם כוכב שותף רקל לוויסמסמכי בית המשפט אישרו כי בני הזוג לשעבר הגיעו להסכמה לגבי האופן שבו יחלקו את הנכסים שחלקו פעם. כעת הם נמצאים רק צעד אחד מהסיום של הפיצול ביניהם.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי אֲנָשִׁים, קייטי וטום הגיעו להסדר אחד עם השני בשבוע שעבר, כאשר שני הצדדים ויתרו על תביעות לתמיכה מבני זוג ואישרו שהפיצול ביניהם "לא שנוי במחלוקת". עם זאת, הגירושים שלהם לא יסתיימו עד ששופט יחתום על הניירת שלהם.

השמש האמריקאית שיתפה גם פרטים על הפיצול של קייטי וטום, וציינה שקייטי היא זו שביקשה מ-14 בספטמבר מבית המשפט "להפסיק לנצח את תמיכת הזוגיות או השותף". היא גם אמרה ששניהם הסכימו לשמור על הכנסותיהם פרטיות.

קייטי הגישה מאוחר יותר בקשה נוספת ב-19 בספטמבר בנוגע ל"פירוק נישואיהם ללא עוררין".

"עניין זה מתנהל כפעולה שאינה שנויה במחלוקת", נכתב בניירתה.

לפי ה-US Sun, מקורב אמר בעבר שקייטי בחרה להיפרד מטום לאחר שהרגישה שהוא לא עלה כבעל. ובפודקאסט שלה, אתה הולך לאהוב אותיקייטי אישרה שהפרידה הייתה החלטתה.

"זו הייתה ההחלטה שלי, שכנראה הייתה ההחלטה הקשה והכואבת ביותר שהייתי צריכה לקבל", הסבירה קייטי במרץ. "אני אוהב את טום, ובנינו חיים ביחד, והוא היה האדם שלי, אבל בסופו של דבר, פשוט לא הייתי מאושר."

ואז, במהלך פרק אחר של הפודקאסט באוגוסט, טום חשף שהשניים עדיין נמצאים ביחסים טובים, ואמר, "אנחנו עדיין מסתובבים, לא בצורה לא בריאה ומוגזמת, אבל אנחנו נותנים זה לזה מרחב, גבולות. ”

"אני שמח שאנחנו עדיין קרובים", הוסיף. "אני חושב שבאופן יחסי, עשינו עבודה טובה להתגרש אחד מהשני."

אבל זמן קצר לאחר שידור הפודקאסט, טום הואשם בחיבור לרקאל, שנפרדה מארוסה לשעבר ג'יימס קנדי בסוף 2021. ושבועות קודם לכן, בזמן שהופיע בפרק ביולי של שיאנה שישל שיאניגנסטום הודה שהוא התעלם מראקל בעבר.

"הייתי כל כך מרותק לעולם הקטן שלי והייתי נשוי [to Katie]," הוא אמר. "אף פעם לא לקחתי זמן להכיר את ראקל… היא תמיד הייתה מגניבה. פשוט אף פעם לא באמת לקחתי [the] זמן… אף פעם לא באמת נתתי לה הזדמנות."

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מאוחר יותר השנה או בתחילת 2023.

קישור מקור