קייטי מלוני מדברת על פיצול מבו בן 25, חנות סנדוויץ'

קרדיט: צ'רלי שטפנס/startraksphoto.com/תמונות שער

קייטי מלוני מציעה עדכון על מצב מערכת היחסים שלה בעקבות שמועות הטוענות שהיא יוצאת עם שחקן בן 25 ילקוט קלנדנין.

לפני שתגלה מה היא לא תתגעגע בהיותה נשואה לבעל לשעבר טום שוורץמשתף את תאריך הפתיחה הפוטנציאלי שלה ו אריאנה מדיקסחנות הסנדוויצ'ים של, ודנים בבחור החלומות שלה ובמחשבות על נישואים וילדים חוקי Vanderpump כוכב הסביר אם היא וסאטש'ל היו מחויבים.

"לא. זה היה דבר סתמי", אמרה קייטי בוגר תואר ראשון אלום, ניק ויאל, בפרק ה-1 בדצמבר של קבצי הבקבוקון. "זה משהו שלדעתי יצא קצת מפרופורציות, אבל הוא האדם הכי מתוק אי פעם. אבל שוב, דבר מאוד סתמי".

קייטי גם הסתכלה אחורה על מערכת היחסים שלה עם טום, והודתה שאמנם היא תתגעגע לכיף שהיה להם, אבל יש גם דברים שהיא לא תתגעגע אליו.

"היה לנו כל כך כיף. יצאנו לכל כך הרבה הרפתקאות ביחד… ואני אתגעגע לזכרונות האלה, אבל אני לא אתגעגע לתהות באיזו שעה הוא יחזור הביתה", היא הצהירה.

לאחר שסיימה את גירושיה מטום, קייטי מתמקדת באושר האישי שלה – ובמיזם העסקי האחרון שלה.

"קיבלנו את חנות הסנדוויצ'ים שלנו שתהיה פתוחה מתישהו בתחילת האביב", היא חשפה.

וכשזה מגיע ל כללי משאבה חברי צוות שעשויים לקבל כריכים על שמם, קייטי יודעת שאולי היא תצטרך לעשות כמה חריגים מכיוון שאריאנה חברה עם כמה כוכבים שהיא לא אוהבת.

"אריאנה היא השותפה שלי לעסקים, והיא ללא ספק חברה של אנשים שאני לא מיודד איתם, אז לצערי, אולי אני לא אצליח, אבל ברור שאם לא הייתי צריך לראות אנשים, רקל, אז כן, אבל לצערי. , זה יהיה חייב להיות דלת פתוחה לכל מי", היא שיתפה.

עכשיו כשהיא חזרה לשוק בעקבות הפיצול שלה ושל טום, קייטי אומרת שהיא יודעת מה היא רוצה מגבר.

"אני רוצה מישהו שעבר את כל שלבי הגילוי העצמי בחייו. הם יודעים מי הם ולאן הם הולכים ומה הם רוצים לעשות בחייהם", הסבירה כשנשאלה על בחור החלומות שלה. "הם לא מנסים להבין דברים."

"ומישהו שיתמוך בי ויהיה השותף שלי בחיים, יהיה חבר שלי לקבוצה. מישהו שיודע לתעדף את האדם שלו אבל גם יאפשר את הצמיחה האישית הזו", המשיכה. "הרבה פעמים לבשתי את המכנסיים והשמלה [with Tom], ואני לא רוצה לעשות את זה. אני צריך קצת יותר אנרגיית אלפא בשותף הבא שלי".

היא גם אמרה שהיא רוצה מישהו ש"יעשה כמה תוכניות וייקח יוזמה", כמו גם מישהו שהוא "קצת יותר רציני" ו"קצת יותר מיושב".

אבל לעת עתה, קייטי "יוצאת כלאחר יד".

"לא רציתי להיכנס למשהו רציני כי אני עדיין מנסה לשים את עצמי בראש סדר העדיפויות ולהפוך את האושר שלי בראש סדר העדיפויות, ואני מרגישה שכשמישהו אחר נכנס לתמונה, אתה רוצה לעשות אותו חשוב וזה דורש הרבה מאמץ, ואין לי ממש את זה לתת לאדם כרגע", הסבירה, "[But] אם גבר חלומותיי, אם האדם הזה יכנס מחר, אז אני אדע את זה."

באשר להתחתן מחדש ולהביא ילדים בעתיד, קייטי אישרה שהיא פתוחה לשניהם.

"אני לא נגד. זה פשוט גירושים זה ממש כואב. אבל כן, אם פגשתי מישהו והם ירצו להתחתן איתי", היא הצהירה.

ואז, בקשר להקמת משפחה, קייטי הוסיפה, "זה קצת קשה לשבת איפה שאני יושבת עכשיו להיות רווקה ואפילו אין לי שום סוג של סיכוי… זה לא משהו שאני רוצה לעשות לבד. זה משהו שתמיד דמיינתי לעשות עם אדם אחר".

קישור מקור