קייטי מלוני מודה שהיא "אומללה" אחרי טום גירושין

קרדיט: MEGA

קייטי מלוני לא מצליחה כשהיא מתכוננת לחגוג את החגים כרווקה בפעם הראשונה מאז מערכת היחסים שלה בת 12 שנים טום שוורץ נגמר.

לאחר שקיבלה את פני אמה, טרי מלונילפודקאסט שלה, ה חוקי Vanderpump חבר השחקנים הודתה שבעוד שהיא ידעה שהחגים יהיו זמן מסובך לנווט, העונה הזו בחייה הייתה "הרבה להתמודד איתה".

"ידעתי מתי הזמן הזה יגיע, אני הולך לשנוא את החיים. ואני," הודתה קייטי בפרק ה-9 בדצמבר של אתה הולך לאהוב אותילכל כָּבֵדוהוסיפה שהיא "אומללה כרגע".

"יש הרבה פאנקים שאני צריך להתמודד איתם בדרך שאני פשוט לא ממש מתחבר אליהם. זה הרבה שאני לא מבקש. אבל אתה יודע, אני רק מנסה להפיק מזה את המיטב," אמרה קייטי.

ואחרי שמעריץ התקשר לשאול את טרי אם קייטי "נראית מאושרת" יותר לאחר גירושיה, כללי משאבה אמא של הכוכב אמרה שהיא מתקשה בעונת החגים הזו.

"בסדר, כנה, אני כן ואני לא. אוקיי, כנה – הרבה פעמים אני מדבר איתך ואתה כמו שמח והדברים מתנהלים מצוין, אבל בכנות, אתה עדיין מתקשה", הסבירה טרי.

עם זאת, טרי אכן חושבת שקייטי "תהיה הרבה יותר שמחה" אלמלא מצבים שקורים סביבה.

"אם אני יכול להיות כנה, זה כאילו אתה לא מאושר כמו שאני רוצה שתהיה. בוא נגיד את זה ככה," קבעה טרי.

במהלך פרק של ניק ויאלשל קבצי בקבוקון פודקאסט מוקדם יותר החודש, אמרה קייטי, שאישרה את פרידתה מטום במרץ בוגר תואר ראשון היא "פחדה מהחגים".

"ידעתי שזה הולך להיות קשה. ניסיתי להיות אופטימי אבל אתה יודע, אחרי הגירושים בשנה הראשונה הזו, היו הרבה ראשונות שפשוט צורבות", שיתפה קייטי. "במשך 12 שנים, חגגתי עם טום, הוא היה המשפחה שלי, הוא היה חלק מהחיים שלי ולכן ידעתי שזה הולך להיות שונה מאוד".

"היו קישוטים שהיו כמו חג המולד הראשון כמו דמויות של חתן וכלה קטנים, וכמו אחרי שהשגנו לביתנו את הקישוט הזה לחג המולד ואז קישוטים עם הכלבים שלנו שאומרים עליהם השוורץ עם השמות שלנו כמו, ואני הייתי ככה מכה." ציינה קייטי. "אז רק ניסיתי לפרק את הרגשות האלה. השנה הזו פשוט ניסתה לפרוק הרבה רגשות מסובכים ופשוט לדחוף את הדרך ואתה יודע, לעבד ולהתרפא מזה אבל אתה יודע, בכל פעם שאני מתגבר על גבנון אחד אז אני נתקל בהר אחר".

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להופיע בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור