קייטי מלוני מטילה את טום ורקל, בנוסף למה שהוביל לגירושים

קרדיט: טוד וויליאמסון/בראבו

קייטי מלוני ו טום שוורץ הסכימו לא להתחבר לאף אחד מהחברים המשותפים של זה לאחר שנפרדו בתקופה זו בשנה שעברה. אבל חודשים לאחר מכן, כשהצילומים החלו בעונה העשירית של חוקי Vanderpumpההסכם הזה יצא מהחלון כשטום נתפס מנשק את הכוכב שלהם, רקל לוויס.

לפני שהסתכלה אחורה על החלטתה להתגרש מטום והקניטה את מה שעתיד לבוא בפרקים החדשים, קייטי הרהרה איך היא הרגישה לאחר שגילתה שטום ורקל התחברו בין ההפקה, הטיחה את טום על המחווה הלא מכבדת ואמרה את דעתה על רקל. "לא יכול להיות נמוך יותר."

"זה פשוט גרם לי להבין שהאדם הזה, בשום פנים ואופן, לעולם לא יכבד אותי ופשוט ימשיך להשפיל אותי", אמרה קייטי בידור הערב של הנשיקה של טום ורקל ב-7 בפברואר. "זה רעיל. לא רציתי שנהיה א חוקי Vanderpump סטטיסטיקה שבה זה הופך להיות מאוד עריות."

לפי קייטי, היא וטום הבטיחו זה לזה שהם לא יתחברו לאף אחד בקבוצת החברים שלהם במאמץ לשמור על הידידות שלהם.

"זה הרגיש כמו סטירת לחי", הסבירה קייטי. "באמת היו לנו שיחות מרובות והיינו פחות או יותר באותו עמוד לגבי הכל, ולא יכולתי לעטוף את הראש סביב זה."

קייטי גם לא יכלה לעטוף את ראשה סביב העובדה שרקל השתתפה באיפור, והיא הודתה שהרגישה "קצת" כאילו ראקל תכננה את המפגש בגלל "ההובלה לכל זה".

"הדעה שלי עליה לא יכולה להיות נמוכה יותר," היא הצהירה. "אני חושב שכרגע לאנשים יש הרבה דעות קדומות לגבי איך ולמה דברים נפלו, ואני חושב שאתה הולך להיות מופתע, אולי."

בתחילת 2022, כמו כללי משאבה כשהייתה בהפסקה, קייטי מצאה את עצמה מפקפקת במערכת היחסים שלהם, מתוודה בפני עצמה שנראה שטום לא מבין איך לענות על הצרכים שלה ולא נראה מוכן להשקיע את העבודה. ובזמן ששניהם הלכו לטיפול, שום דבר לא השתפר.

"אתה חושב [that] אולי, כשמישהו יגדל, הם יצמחו מהדברים האלה, הם יתבגרו, אבל זה לא באמת קרה, למרבה הצער," היא הסבירה. "הרגשתי שאני פשוט סוג של אופציה ו [he was] במחשבה שלעולם לא אלך לשום מקום, אז הוא לא היה צריך להעמיד אותי בראש סדר העדיפויות.

תתקדם, קייטי, שנקשרה אליה ילקוט קלנדנין ו לוקאס גייג' בחודשים האחרונים, אומרת שהיא מחפשת מישהו "קצת יותר רציני" ו"בוגר רגשית".

"אני פשוט אוהב מישהו שיש לו חוש הומור טוב, אנחנו יכולים לצחוק ולשחק ביחד ופשוט לתמוך אחד בשני במאמצינו… שותפות אמיתית. מישהו שהולך להיות… תומך רגשית ולא יתייחס אליי כאילו אני אופציה", הסבירה. "[And] אני [don’t] רוצה לזרוק כל דבר בפניו של טום."

למרות שקייטי כרגע רווקה, היא "לא מתנגדת" להתחתן מחדש.

"אבל זה יהיה כל עניין החתונה שקשה לדמיין את עצמי עושה [again]… מה שאני לא חושבת שאעשה שוב", ציינה.

לגבי המקום שבו היא וטום עומדים היום, קייטי אמרה שהם טובים.

"אנחנו לא מדברים כל יום. אנחנו לא מתראים כל הזמן", חשפה. "[But] אנחנו, בפעם הראשונה, קצת תפסנו את יום ההולדת שלי. אכלנו צהריים. וזה היה נחמד. זה היה מקסים. שמחתי פשוט לבדוק איתו".

לגבי עונה 10, קייטי אמרה שהיא נרגשת שהצופים יראו "צד אחר לגמרי" שלה.

"אף פעם לא ראית אותי יוצאת, אף פעם לא ראית אותי בלי טום… אני בהחלט מצפה לזה," היא אמרה.

חוקי Vanderpump שרשור צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה של הערב חוקי Vanderpump פרק בכורה של עונה 10. אנא שתפו את המחשבות שלכם למטה כשהפרק ישודר ב-9/8c ב-Bravo.

קישור מקור