קייטי מלוני מציגה בתוך דירה חדשה בין פיצול

קייטי מלוני זה עתה עברה לדירה חדשה בתוך הפרידה ממנה טום שוורץ. ומיותר לציין שהחוויה הייתה רגשית עבור חוקי Vanderpump כוכב.

כשהיא נפתחה בפני מאזיני הפודקאסט שלה על הרגשות הרבים שחוותה כשהחלה את הפרק הבא בחייה, קייטי לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם, שם שיתפה מספר תמונות וסרטונים מחדר השינה והסלון החדשים שלה.

"זה עבר די שבוע, שבוע ארוך ואני עייפה", הודתה קייטי בפרק ה-10 ביוני של Dear Media's אתה הולך לאהוב אותיבאמצעות Yahoo! בידור. "אני אפילו לא יודע איך אני מרגיש."

לדברי קייטי, היא "נאבקת וכואבת לפעמים" כשהיא סובלת רגעים של "אבל" לפני שהיא מוצאת את עצמה "קצת שלווה". היא גם מתמודדת עם תופעות לוואי פיזיות מהמעבר שלה ואמרה שהיא מרגישה שהגוף שלה "שבור".

"מעבר זה גיהנום," היא שיתפה.

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי ראו, קייטי חלקה פרידה מרגשת מ"בית החלומות" של 1.9 מיליון דולר שהיא וטום גרים בו במשך יותר משלוש שנים באינסטגרם בשבוע שעבר. ובמהלך הפודקאסט שלה, היא הודתה שהיא לא יכלה להרשות לעצמה להישאר בבית כאישה רווקה.

בעוד שהמהלך הוא בוודאי מר מתוק, קייטי מצפה להפוך את דירתה ל"חלל קטן משלה" ול"מקלט קטן משלה".

חוקי Vanderpump קייטי מלוני מציגה דירה חדשה בין טום שוורץ פיצול

"[I’ve] נהניתי לתכנן איך אני רוצה שזה ייראה, איך אני רוצה שהוויברציות יהיו", היא הסבירה, וציינה שהיא רוצה שלביתה החדש תהיה אסתטיקה "מרגיעה" עם "הרבה צמחים, סוג של ארט דקו- y, ויברציות שיקיות וצבעוניות."

"אני רוצה שזה ירגיש כיף אבל גם שליו", המשיכה.

בשבועות הקרובים, קייטי אמרה שהיא תצבע את רהיטי האיקאה שלה והוסיפה שהיא "השקיעה בכמה חלקים", כולל ספת Pop Up Home בצבע ירוק קטיפה.

בתמונה אחת ששותפה ל-Instagram Story של קייטי, היא נראתה מצלמת סלפי במראה עם יצירה שצילמה ממקום מגוריה הקודם.

"אותה מראה, מיקום חדש", כתבה בכיתוב.

חוקי Vanderpump קייטי מלוני מציגה חדר שינה בדירה חדשה

קייטי והיא חוקי Vanderpump חברים לשחקנים, כולל הבעל המנוכר טום, צפויים להתחיל בהפקה בעונה 10 בקרוב.קישור מקור