קייטי מלוני מתייצבת במיטה עם השחקן לוקאס גייג'

קרדיט: בראבו, Shutterstock/Kathy Hutchins

קייטי מלוני נראה שצלצל בשנה החדשה עם גבר חדש.

חודשים לאחר שסיימה את גירושיה מ טום שוורץ בעקבות פיצול מוקדם של 2022, ה חוקי Vanderpump הכוכבת הגיעה לסטורי שלה באינסטגרם, שם שיתפה תמונה שלה ושל השחקן לוקאס גייג' שוכבים יחד במיטה. מאוחר יותר היא דיברה על "החזרה של החיים".

"Bb", כתבה קייטי בכותרת התמונה שלה ב-1 בינואר, שבה היא לבשה ז'קט עור שחור כשהיפה הפוטנציאלית החדשה שלה לבשה כפתור מפוספס.

ועם השיתוף מחדש שלו בפוסט של קייטי, לוקאס, שהופיע בתוכניות טלוויזיה כמו הלוטוס הלבן, ורוניקה מארסו הַרגָשָׁה טוֹבָההזינו את הרעיון של רומן פוטנציאלי כפי שהוא אמר, "אנחנו רק ב-2023"

השחקן לוקאס גייג' רומז לרומנטיקה עם ונדרפומפ שולט בקייטי מלוני

שעות לאחר שהזוג החדש לכאורה שיתף את התמונה שלהם, קייטי חזרה לסטורי שלה באינסטגרם, שם שיתפה סלפי.

"החזרה של החיים", היא כתבה עם התמונה.

ונדרפומפ קובעת שקייטי מלוני חוזרת לחיים אחרי הגירושים של טום שוורץ

לפני לוקאס, קייטי הייתה מקושרת לשחקן בן 25 ילקוט קלנדנין. עם זאת, שבועות ספורים לאחר הרומן המשוער שלהם, קייטי אישרה בוגר תואר ראשון אלום ניק ויאלהפודקאסט של, קבצי הבקבוקוןשהם כבר לא יצאו – ומעולם לא היו רציניים.

"זה היה דבר סתמי," היא הסבירה. "זה משהו שלדעתי יצא קצת מפרופורציות, אבל הוא האדם הכי מתוק אי פעם. אבל שוב, דבר מאוד סתמי".

באשר לחיי האהבה של שוורץ, הוא נקשר לשלו כללי משאבה כוכב משותף, רקל לוויסבמשך חודשים בקיץ שעבר ומאוחר יותר נאמר שהוא יוצא עם אישה בשם ג'ו, חברה לשעבר של חבר לשעבר לקאסט קריסטן דאוט. אולם, כאשר הוא ו טום סנדובל חגג את השנה החדשה אצל שוורץ אנד סנדי, לא אושר אם ג'ו היה בסביבה. במקום זאת, זו הייתה הלהבה האחרת שלו לפי השמועות, טיילור אן גריןוראקל שהיו בהישג יד ונראו בתמונות ובסרטונים.

בסוף השנה שעברה, לאחר שדווח לראשונה על הרומן לכאורה של שוורץ עם ג'ו, צוין על ידי בראבו וקוקטיילים באינסטגרם שהזוג לכאורה חי יחד.

"נראה שמישהו מפחד שאם זה ייצא לו יש חברה, שבעצם גרה איתו, הוא ייצבע בתור האיש הרע. קל יותר לגרום לזה להיראות כאילו האקסית שלו המשיכה קודם", נכתב בדו"ח שלהם.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל לשדר בבראבו מתישהו בתחילת השנה.

קישור מקור