קייטי מלוני על אם הייתה בגידה בנישואים לטום

קרדיט: Vince Flores/startraksphoto

קייטי מלוני פתחה על גירושיה מ טום שוורץ בפודקאסט Dear Media שלה מוקדם יותר החודש.

ארבעה חודשים אחרי שהיא וטום הכריזו רשמית על סיום מערכת היחסים בת 12 השנים שלהם, קייטי הסתכלה קדימה לצילומים לעונה החדשה של חוקי Vanderpump תוך שהיא מודה שעשתה "הרבה אבלים" ודנה אם הייתה בגידה בנישואיה או לא.

"אני מרגיש כמו טום ואני, תמיד היינו מאוד מאוד פתוחים עם מערכת היחסים שלנו – הטובים והרעים – בתוכנית. וזה אף פעם לא קל. אני לא מצפה לשדר את זה. אבל אני מעדיף להיות כנה מאשר לנסות לתמרן או לכסות או לצייר את זה באור אחר, או משהו כזה", הסבירה קייטי בפרק האחרון של אתה הולך לאהוב אותיבאמצעות נקבה ראשונה.

לדברי קייטי, היא יודעת שההימור הטוב ביותר שלה הוא להיות נוכח.

"אני לא יכולה לחזור למקום שבו הייתי לפני שישה חודשים", ציינה. "זה חייב להיות איפה שאני נמצא עכשיו. עשיתי הרבה אבל, אבל וריפוי. אז אני לא יכול להרים את הפצעים האלה ולגרום לעצמי להמשיך לחזור למקומות שאני לא רוצה לחזור אליהם כשהגעתי כל כך רחוק".

למרות שקייטי אישרה שיש "הרבה סיבות" מאחורי הגשת הגירושין שלה, הדברים בינה לבין טום נותרו אזרחיים.

"זה היה מאוד שליו, מאוד אוהב. לא הייתה בגידה. פשוט התפרקנו", היא שיתפה. "יש בינינו ידידות נהדרת אבל דברים פשוט קורים לפעמים, למרבה הצער. אני תמיד אוהב את טום."

באחר קייטי מלוני חדשות, זמן רב כללי משאבה כוכבת עלתה ל-Instagram Story שלה בסוף השבוע, שם היא שיתפה תמונה של הסלון שלה בדירתה החדשה והראתה את ה"וויב" של החלל שלה.

חוקי Vanderpump קייטי מלוני מציגה אווירה חדשה של דירה לאחר פיצול של טום שוורץ

בתור פאמפ חוקים המעריצים יודעים היטב, קייטי עברה למקום החדש שלה לפני שבועות, כשהיא ושוורץ רשמו את ביתם בלוס אנג'לס תמורת 2.75 מיליון דולר (הזוג הוריד מאז 154,000 דולר מהמחיר, מה שהביא את סכום הרישום החדש שלהם ל-2.59 מיליון דולר).

ה חוקי Vanderpump צוות השחקנים צפוי להתחיל בצילומי עונה 10 בשבועות הקרובים.

קישור מקור