תמונות: קייטי מאלוני של Vanderpump Rules מציגה דירה חדשה לאחר פיצול של טום שוורץ, ראה בתוך חדר השינה שלה, הארון ועוד

קייטי מלוני על רגע אהה שהוביל לגירושים וחוסר כבוד

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קייטי מלוני נפתחה על רגע האהא שהוביל לגירושיה ממנו טום שוורץ תוך כדי הופעה על בוגר תואר ראשון אלום ניק ויאלהפודקאסט של ביום חמישי.

כמעט חודשיים לאחר שסיימה את פרידתה מטום, ה חוקי Vanderpump כוכבת חשפה את מה שבעלה לשעבר סירב לשנות במהלך נישואיהם, שכן היא גם הודתה שהיא חשה חוסר כבוד בגלל התנהגותו עם הכוכב שלהם, רקל לוויס.

"היה רגע שבו די התעוררתי, ודברים התחילו להופיע", הודתה קייטי בפרק ה-1 בדצמבר של קבצי הבקבוקון.

לדברי קייטי, היא הופצצה כל הזמן במחשבות על מה שניסתה לתקן לגבי נישואיה, וההצדקות שלה להישאר.

"זה כאילו הקול הזה בתוכי התעורר ואמר, 'אתה לא רוצה את זה, ואתה צריך להיות כנה עם עצמך שאלו כנראה דברים שיהיו נוכחים לנצח. האם זה מסוג האנשים שאתה רוצה להיות איתו, או שמגיע לך יותר?' [And] זה רק התגבר," נזכרה קייטי. "לא הייתי מאושר, ולא תעדפתי את עצמי כי תעדפתי מישהו אחר… על חשבון עצמי והאושר שלי."

"פעם הייתי כנה עם עצמי, והייתי כמו 'לא, אני לא רוצה את זה', הרגשתי הקלה, וזה היה קשה ועצוב עבורי. זה היה כאב ועצב והקלה. זה היה הרבה בבת אחת", היא המשיכה.

לדברי קייטי, היא לא יכלה לעבור את חוסר היכולת של טום "לתעדף אותי".

"הרגשתי שהגעתי למקום אחרון לכל השאר בחדר, החברים והזרים שלו, והוא בחור כל כך כריזמטי ומקסים. כולם אוהבים אותו, אבל כשזה הגיע אליי, לא הרגשתי שרואים אותי או שומעים אותי או תומכים בי ברמה הרגשית או האינטלקטואלית", התוודתה קייטי. "הרגשתי מאוד לבד הרבה זמן".

למרות שטום לא לקח את רצונה של קייטי להתפצל "טוב", ולא הסכים עם "הרבה" מהנימוקים שלה, זו לא הייתה החלטה פתאומית.

"אלה היו דברים שבמשך השנים הייתי מתוסכל מהם, וכשניסינו להתגבר על זה, אני מרגיש שהייתי קצת חסום, וניסיתי להצדיק… ואז הגעתי לנקודה שבה אני נמצא בדיוק כמו, 'אני לא חושב שזה ישתנה אי פעם. אני לא חושבת שהוא ישתנה אי פעם,'" הסבירה קייטי.

לאחר הפרידה שלהם, קייטי וטום עשו כמיטב יכולתם כדי להישאר ביחסים טובים, אפילו לחיות יחד במשך חודשים לאחר פרידתם בפברואר.

"כשנפרדנו, עדיין גרנו יחד חמישה חודשים, וזה היה די נחמד לקבל את הזמן הזה כי הצלחנו להתיר הסתבכות, להתנתק בזמן הזה ולהתרגל לא להיות ביחד למרות שהיינו ביחד". היא שיתפה. "זה היה נחמד."

אבל בעוד הזוג לשעבר המשיך לחלוק את המשמורת על שני הכלבים שלהם, כשקייטי אמרה שזה "הקשר העיקרי שלהם", יש קצת מתח ביניהם בעקבות דיווחים על הקשר של טום עם ראקל.

"אני מנסה [to remain friendly]אבל אני פשוט מרגישה שהיה הרבה חוסר כבוד," הודתה קייטי.

ואז, כשנשאלה אם חוסר הכבוד כרוך ברקל, קייטי אישרה, "כן, ברור. אבל יש בזה הרבה יותר".

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה לעלות בבכורה בבראבו בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור