קייטי מלוני של Pump Rules מודה בקרע עם סטסי וקריסטן

קרדיט: פיי סאדו/MediaPunch/INSTARimages

האם קייטי מלונימערכות היחסים של שטאסי שרדר ו קריסטן דאוט "מסורבל" עכשיו כשהם כבר לא מוצגים חוקי Vanderpump?

בזמן שהופיע ב- Bachelor alum ניק ויאלהפודקאסט של לפני ימים, קייטי הציעה עדכונים על מערכות היחסים שלה עם "המכשפות של WeHo" לשעבר, שנחשפה כאשר עונה 10 צפויה לעלות בבכורה, והתייחסה למערכת היחסים "הגסה" בין בעלה לשעבר, טום שוורץוהשותף שלהם, רקל לוויס.

"לפעמים אני לא תמיד רוצה להעלות את התכנית ולדבר על התכנית. זה היה קצת קשה בהתחלה אבל זה כבר הגיע. אנחנו כבר לא תמיד, כמו שלושתנו, מבלים כמו פעם, אבל עדיין יש לי מערכות יחסים עם שניהם", חשפה קייטי בפרק ה-1 בדצמבר של קבצי הבקבוקון. "דברים השתנו לא מעט, אבל לא הייתי אומר שזה מביך. הם המשיכו הלאה."

לגבי האם היא מאמינה שהם יכולים לחזור או לא, קייטי לא הייתה בטוחה.

"אני חושב שהתוכנית כל כך השתנתה, וחייהם השתנו כל כך הרבה, במיוחד סטסי, שמי יודע? אבל אני לא חושב שזה יהיה הגיוני ביותר, ואני לא יודע איך הם ירגישו לגבי זה בשלב זה", הסבירה קייטי.

לעת עתה, ה כללי משאבה צוות השחקנים נשאר אותו הדבר. ובקרוב, מעריצים יקבלו סט חדש של פרקים.

"חוקי Vanderpump יחזור בקרוב… מתישהו בפברואר, אני מאמין," הקניטה קייטי.

כפי שהמעריצים בוודאי שמעו, קייטי התמודדה עם הרבה דרמה בעונה 10, לא רק בגלל הגירושים שלה מטום, אלא גם בגלל מערכת היחסים של טום עם ראקל, שהחלה על פי הדיווחים במהלך טיול למקסיקו עבור שיאנה שי ו ברוק דייויסחתונה באוגוסט. ולמרות שהיא ורקל לא דיברו לאחרונה, קייטי אישרה שהרבה נרשמו במצלמה.

"דיברנו הרבה בקיץ האחרון. בגלל זה הרגשתי קצת חוסר כבוד", הסבירה.

קייטי גם דיברה עם טום על ההסתלקות שלו לכאורה עם ראקל.

"יש הרבה תיאוריות על מה ירד ואיך זה ירד או מה בדיוק קרה ומה אנשים חושבים עליי ועל המחשבות והדעות שלי על זה, והאם אני צריך להיות מחשבות או דעות על זה או לא, אבל זה פשוט , איך זה…. איך כל דבר התנהל שפשוט הרגיש לי ממש מגעיל", הודתה קייטי.

אבל זה לא אומר שיש לה בעיה עם החברים שלה שנשארו קרובים עם רקל – כמו בן זוגה לחנות הכריכים אריאנה מדיקס.

"תהיו חברים עם מי שאתם רוצים. עבורי, כבוד הוא תמיד הדבר החשוב ביותר, אז כל עוד החברות שלך איתה לא משפיעה על החברות שלנו", אמרה קייטי. "אם אתה עדיין מסוגל לכבד אותי, ואני מרגיש שהחברות שלנו לא ממש מושפעת מהיחסים שלך עם מישהו, אז תהיה חברים עם מי שאתה רוצה."

באשר לדיס ה-"fangirl" שלה, קייטי עומדת על מה שאמרה על Raquel לאחר שראתה אותה בטרנינג של TomTom ב-BravoCon.

"אפילו לא חשבתי על זה כל כך הרבה. פשוט חשבתי שזה דבר מצחיק להגיד. אין שום דבר רע בלהיות מעריצה, אבל פשוט הרגשתי שזה קצת הרבה", היא חשפה. "זה היה קצת מוגזם."

כמו כן, בתוכנית, קייטי הודתה שלא כולם תמיד אמיתיים במצלמה.

"אני חושבת שיש אנשים שהם קצת יותר מודעים לתדמית כשאנחנו מצלמים, והם רוצים אולי לנסות לייצר קצת בעצמם", אמרה. "[But] אני לא נותן שמות כי אני לא רוצה ליצור מלחמה".

קישור מקור