קייטי מלוני של Vanderpump Rules מאשרת ריפט עם לאלה קנט

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קייטי מלוני אישר קרע עם לאלה קנט בפרק האחרון של הפודקאסט שלה.

לפני שמתגרה בעונה העשירית הקרובה של חוקי Vanderpump וחושפת אם היא תשקול לעבור קרוסאובר עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטיקייטי רמזה שהכל לא בסדר ביניהם והודתה ש"קשה לצלם" במהלך הגירושים שלה מ טום שוורץ – והטיול קצר המועד שלו עם הכוכב שלהם, רקל לוויס.

"הוויבים בהחלט כבויים", הודתה קייטי על הדינמיקה בינה לבין לאלה בפרק ה-13 בינואר של Dear Media's אתה הולך לאהוב אותי.

ואז, לאחר שאמרה, "לא", למאזינה שרצה לדעת אם היא עדיין חברה של ראקל, קייטי ענתה למישהו אחר ששאלה אם זה מאתגר לצלם בתקופה שבה היא הייתה בעיצומם של גירושים. שומע הכל על משיכתו של טום לרקל.

"אתה מתערב שזה היה. זה היה דבר עצום כי זה עדיין היה נושא עדין מאוד, תקופה רכה בחיינו, ואנחנו חקרנו ועדיין די ניווטנו את החברות בינינו, וכל ההיבט הזה של כל זה היה עדיין חדש לשנינו." היא הסבירה. "בקושי זזנו מהבית שלנו, אז עדיין היו הרבה דברים חדשים לשנינו אז כן, אתה מכניס את הצילומים לתוך השילוב של זה וכן, זה היה בהחלט, בהחלט מאוד קשה אבל אני חושב עברנו את זה."

בהתייחסה לטריילר ששוחרר לאחרונה, קייטי הודתה שהיא "עצבנית" לראות אותו בפעם הראשונה.

"הקיץ היה אינטנסיבי. זו הייתה תקופה אינטנסיבית, אז ידעתי שזה הולך להיות טריילר אינטנסיבי", ציינה. "זה עבר הרבה זמן, ואני יודע שאנשים היו חרדים וחיכו שזה יעלה. זה הולך להיות אחד טוב. הרבה אנשים אומרים שזה מרגיש כמו בית ספר ישן חוקי Vanderpump, ואני מסכים לחלוטין, ואני חושב שככה גם העונה הולכת להתנהל".

במהלך העונה, קייטי פתחה רומן עם שחקן ילקוט קלנדנין אבל לאחרונה נקשר אליו לוקאס גייג'.

"אני מרגישה שזה כיף, רק בגלל שאני די נהנית מההיבטים המהנים של זה", אמרה על היכרויות. "לא באמת רציתי להיכנס למערכת יחסים מלאה, אז אני מניח שבגלל זה אני יותר בעניין".

ולמרות שקייטי הכירה שלפעמים זה "קצת מוזר" להיות רווקה בין חברים נשואים עם ילדים, היא אמרה שזה "הטוב משני העולמות".

"יש לי קומץ של חברות רווקות. זה כיף, וכולנו יוצאים. ואז כן, כמה מהחברים הכי קרובים שלי, הם נשואים עם תינוקות, וזה יכול להיות קשה לפעמים. אבל זה גם כל כך כיף עם התינוקות", הסבירה.

כמו כן, במהלך הפרק, קייטי הגיבה למעריץ שרצה לדעת אם אי פעם תעזוב כללי משאבה ל RHOSLC.

"לעולם אל תגיד לעולם לא, אבל אני לא יודע. אני גרה כאן, ואני פותחת כאן עסק, אז זה די קשה, אבל אולי אם אי פעם אפתח עסק ביוטה, זה עשוי להיות הגיוני", היא הקניטה.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור