קייט משתפת עדכון על בריאותו של קפטן לי

קרדיט: סינדי אורד/בראבו

אתה לא יכול להחזיק "אבא סירה" טוב מעוגן למטה.

ממש לאחרונה, מתחת לסיפון אוהדים היו עדים קפטן לי רוסבך צריך לקבל את ההחלטה שוברת הלב לפרוש מתפקידי הקפטן שלו באמצע עונת הצ'רטר בעונה 10 של הפרנצ'ייז.

עוד בעונה התשיעית, קפטן לי נלחם בבעיות עצבים וניידות שהטרידו אותו גם בעונה הנוכחית של הפרנצ'ייז. בעיות רפואיות אלו פגעו בסופו של דבר ביכולתו להמשיך ולשמש בכישרון דוד הקדושהקפטן של, והוא כינה את המבחן "חוויה משפילה".

בזכות החבר הכי טוב שלו בחיים האמיתיים ותבשיל ראשי לשעבר, קייט צ'סטייןיש לנו עדכון לגבי אופן הפעולה של OG מתחת לסיפון הקפטן עושה.

"הייתי בביתו של קפטן לי ושלחתי מתנת יום הולדת לאשתו כשהחליט [to do] זה," אמרה קייט E! חֲדָשׁוֹת. "ידעתי לפני שהצוות ידע. זה היה לפני כמעט שנה וקפטן לי היה ב-BravoCon, הוא נרפא, הוא מרגיש מצוין".

קייט פירטה עד כמה "קשה" ההחלטה לעזוב את הסירה מוקדם כנראה הייתה על קפטן לי, ואמרה שלי תמיד "יירד עם הספינה", או עד שבראבו יאלץ לגרום לו ללכת על הקרש בכוח.

"אני יודע שזו הייתה החלטה מאוד קשה עבורו לקבל כי כל קפטן יורד עם הספינה, ואני בטוח שקפטן לי, בשבילו להתרחק מסירה, היה כל כך קשה", אמר שגריר בקרדי. . "כמו שאמרתי, אני חושב שקפטן לי יירד עם מתחת לסיפון ספינה."

ואם הייתם צריכים ראיות מצולמות שקפטן לי נמצא במגמת עלייה, TMZ לאחרונה שיתף תמונה של קפטן לי ניגש לחדר הכושר ומגלם את הכינוי השובבי שלו "Stud of the Sea" לטי.

לפי מקורות באאוטלט עם "ידע ישיר" על מצבו הבריאותי של קפטן לי, לי התקדם בצעדים גדולים בהתקדמות ההחלמה שלו, והוא עובד עם "צוות מומחים" כדי להבטיח שהוא יחזור למלוא הכוח ו" ללכת לחדר כושר כל יום".

עונה 10 של Bravo's מתחת לסיפון משודר ביום שני בערב בשעה 20:00 EST.קישור מקור