קייט צ'סטיין על מדוע ויקי גונוולסון היא "מוערכת יתר על המידה", ספינוף

מתחת לסיפון אלום קייט צ'סטיין פשוט לא רואה את הערעור בפנים עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'של ויקי Gunvalson.

תוך כדי קידום התוכנית החדשה שלה, הבוגדיםקייט נשאלה איזו עקרת בית היא נחשבת הכי מוערכת מדי, וקייט לא בזבזה זמן בקריאה של ויקי, והסבירה ש"היא לא מקבלת" את כל ההייפ על ה-OG של ה-OC.

"אני פשוט מרגישה שהיא תמיד כועסת ותמיד צורחת", אמרה קייט של עמוד שישי וירטואלי ריאלי-תה פודקאסט.

בתור "אוהדת סופר בראבו", קייט ביססה את רוב הערכתה של ויקי על תפקידה בתוכנית עמית של פיקוק, עקרות בית אמיתיות טיול בנות אולטימטיבי: מועדון נשים לשעבר.

במהלך הצילומים, ויקי עדיין עיבדה את פטירת מערכת היחסים שלה עם הארוס לשעבר, סטיב לִשְׁכָּהוהיא נקלעה לכמה ויכוחים מגעילים עם חבריה לצוות, כולל ברנדי גלנווילשטענה שהיא "ב*ת" לעבוד איתה במהלך הפקת התוכנית.

המיזם הבא של ויקי יופיע בעונה הרביעית של RHUGT, המצולם בימים אלה במרקש, מרוקו. קייט אומרת שהיא מקווה שלוויקי תהיה תפנית בגישה שלה.

"כלומר, אני שמחה בשבילה שהיא נוסעת עכשיו למרקש לביצוע חידוש כי, אתה יודע, היא הייתה פגיעה באותה תקופה באחוזת בלוסטון", אמרה קייט לאאוטלט. "אז, אני מקווה שאחרי 'טיול הבנות' החדש הזה, אשנה את דעתי."

עם זאת, לעת עתה, קייט מסתייגת משיקול דעת, ומוסיפה, "אבל כפי שזה נראה, ויקי צריכה לשנות את האווירה שלה."

של קייט בוגדים קוסטאר, השאה של השקיעהשל רזה פרחאןלאחרונה מצא את עצמו בריב עם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס' קייל ריצ'רדס אחרי שהוא טען שכן אנדי כּוֹהֵן כי קייל הייתה עקרת הבית ה"מוערכת ביותר" במהלך א צפו בשידור חי מה קורה מראה חיצוני.

קייט אומרת שהיא ראתה את "השלם [feud] ירד" באינטרנט ומצאתי שזה "מצחיק".

"כשראיתי את קייל מחא כפיים בחזרה, הייתי כמו, 'היא צופה ב"בוגדים"?' אז תודה לך על זה, קייל ריצ'רדס. וחשבתי [Reza’s] מחיאת כפיים הייתה… נהדרת. כל כך שמחתי בשבילו", אמרה קייט.

בחדשות אחרות, קייט גם לקחה את הזמן כדי לחשוף שהיא ו ברנדי גלנוויל עורר ידידות חדשה בזמן הצילומים הבוגדיםוהיא התוודתה שהם כמעט צילמו תוכנית ריאליטי ביחד.

"אני אשקר אם אגיד קצת [NBCUniversal] המנהלים לא כבר זרקו את זה מעבר לשולחן", אמר התבשיל הראשי לשעבר פודקאסט.

עם זאת, בגלל שקייט נכנסה להריון עם בנה הראשון, הרעיון בוטל. עם זאת, אל תספור אותם עדיין. לקייט עדיין יש תקווה שהרעיון יתממש בעתיד.

"אני אהיה המומה אם בשלב כלשהו בהמשך הדרך, לא יהיה איזשהו מפגש של ברנדי וקייט עם מצלמה מעורבת", היא הקניטה.

קייט המשיכה ואמרה שהחברות החדשה שלה עם ברנדי הייתה "המתנה הגדולה ביותר שלה [The Traitors]" וכי השניים "מסמסים כל יום".

"אם אקרא את הטקסטים שאני מקבל מברנדי, הם היו הופכים לויראליים. היא הבן אדם הכי מצחיק שפגשתי אי פעם", הסבירה קייט. "היא גם כל כך אינטליגנטית וכל כך חביבה."

למרות שקייט אולי לא המעריצה הכי גדולה של ויקי, היא מחפשת את ברנדי, שמופיעה גם בעונה הרביעית של RHUGT.

"ברנדי גלנוויל מגיע לניצחון. היא עסקה בכל כך הרבה בכל הופעה", סיכמה קייט. "מגיע לה את הפרחים המגיעים לה, לגמרי."

קישור מקור