קייל הולך אחרי גרסל בגלל שהטיח את אריקה בבן

קרדיט: סינדי אורד/ אסטריד סטוויארץ/NBCUniversal

אריקה ג'יין נראה משלים על התנהגותה המזעזעת כלפי גרסל בובהבן בן ה-14, ג'קס, בהצצה ששוחררה לאחרונה לפרק בשבוע הבא של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

לאחר שהפגינה התנהגות מפוקפקת במיוחד במהלך הפרק של יום רביעי, בו היא אמרה לג'קס "להוציא את הזין מפה" במסיבת יום ההולדת של גרסל, אריקה יושבת עם גרסל וחברים נוספים בצוות, כולל קייל ריצ'רדסכדי לדון בתעלוליה הפוגעניים כלפי הילד.

"אני מבין שכולנו נהנינו במסיבת יום ההולדת שלי. אני מבין שרמת האלכוהול שלך הייתה מעבר… בשום פנים ואופן, אתה לא יכול לזלזל לא רק בילד, אלא גם לילד שלי", אומר גרסל לאריקה.

"אני מסכים ולוקח אחריות מלאה", עונה אריקה, כשגרסל מוסיף, "תודה לך."

למרות שאריקה התעקשה שהיא לא "מרושעת" כלפי ג'קס, היא הודתה שהתנהגותה והפרשנות שלה לילד היו "שגויים" בעליל.

"דיברתי והתייחסתי לילדים כאילו הם מבוגרים וטעיתי. אז אני מתנצל לחלוטין", קובעת אריקה. "אני גם רוצה להגיד את זה: זה לא בא ממקום רע, לא היה מרושע. זה פשוט היה לא בסדר."

בעוד שגרסל מעריכה את ההתנצלות של אריקה, היא ממשיכה ומציינת את זה RHOBH נראה שחבר לצוות מתנהג בגלל ערבוב התרופות שלה ואלכוהול.

"אני חושבת שלראות אותך על הסירה במקסיקו ולראות אותך כאן במסיבה שלי, חייב להיות איזון בין התרופות והקוקטיילים", היא אומרת לאריקה, שביקשה "להשתין" על הבחורה החדשה במהלך שיט בסירה. .

"טוב, זה לא באמת זה. זו תרופה חדשה שגורמת לי לישון", הסבירה אריקה כשקייל, שצוחקת על התקרית שבה היה מעורב ג'קס, מתנגשת כדי להגן עליה.

"אני מכיר את אריקה כבר שבע שנים ואף פעם לא ראיתי אותה מאבדת את שלוותה פעם אחת אז אני חושב שמותר לה לעשות כאן לופ קטן", אומר קייל.

אבל גרסל לא מתעניין במחשבותיו של קייל.

"לכך אני מתכוון בקפיצת ספינה. אני מנהל איתה שיחה וזה לא שאני אומר משהו רע… אני לא מדבר איתך. אני מדבר איתה,” גרסל אומר לקייל.

"אני מבין את מה שהיא אומרת. ברגע הזה, היא רק צריכה שתהיה ניטרלי", שרי זמפינו מסכים.

בינתיים, בכתב וידוי של שחקנים, קייל אומרת למצלמות שהיא "שמחה" לראות את אריקה משתחררת.

"האם זה היה לא בסדר עבור אריקה לומר לבנו של גרסל 'להפסיק?' 100 אחוז. אבל האם אני שמח שהיא הורידה את שיערה ונהנתה ולא כל כך שמורה כמו פעם? בהחלט", היא מכריזה.

בחזרה לסצנה, אריקה מודה שיש לה "יותר מדי מרגריטות ערמומיות", שלא השתלבו היטב עם תרופה חדשה שלא רק מעייפת אותה, אלא גם גורמת לה להגביר.

"והנה גם הדבר השני", היא ממשיכה, "לפני שהעלבתי את ילדיכם, למעשה שילמתי להם מחמאה ענקית כשאמרתי שאתם בנים צעירים יותר, התאומים שלכם, דיברו כל כך טוב ולא התנהגתם כמו בני נוער ש רצו להיות בטלפון שלהם ולא לדבר עם אורחים אחרים. הם בעצם דיברו וחשבתי לעצמי, 'זו עדות אמיתית לגארסל'".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור