קייל ורינה מתייחסים ל"סרבול" עם קתי הילטון

קרדיט: כריס פולק/אי! בידור/NBC

קייל ריצ'רדס ו ליסה רינה חולקים את סידור הישיבה המגושם של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס לוהק בטקס פרסי הבחירה של 2022 – כמו קתי הילטון יושב ממש בין ליסה ו אריקה ג'יין. בעונה שעברה, ליסה ואריקה הפכו לאויבות עם קאתי לאחר שהפיצה טענה שהיא איימה על אחותה קייל באספן.

קתי הכחישה את ההאשמה ונראה היה שהיא מתרחקת מקייל, שלא עשתה מעט כדי לעצור את השמועה. על פי הדיווחים, האחים דיברו רק בקומץ הזדמנויות מאז המפגש המתוח שלהם, שהסתיים ללא פיוס.

במהלך טקס חלוקת הפרסים האחרון, ליסה פרסמה לה סרטון אינסטגרם סיפור, מציג את סידור השולחן. המצלמה שלה זזה מ סאטון סטראקה לקייל – שיש לו ביטוי גלוי של אי נוחות – ל דורית קמסלי ו קריסטל קונג מינקוף. לאחר מכן, המצלמה עוברת לאריקה, שיש לה פנים ריקות ולא מחייכות כשהיא יושבת ליד קתי, שנמצאת ממש ליד ליסה.

טוען ... טוען …

"זה כל כך מביך", אמרה ליסה לטלפון שלה, בפוסט ששותף על ידי @rankedreal ב- טוויטר, כשסאטון הנידה בראשה ברקע. ליסה הוסיפה אז, "אני אוהבת את זה."

קייל גם תיעד את הסצנה באמצעות אינסטגרם בפוסט ששותף על ידי מלכות בראבו. הסרטון מדגיש עוד יותר את אפשרויות הישיבה המוזרות. לאחר שהעבירה במהירות את המצלמה שלה לכל אחד מחברי השחקנים, קייל הרחיבה את עיניה במה שנראה כהבעה של הלם.

בהדהוד לרגשותיה של ליסה, קייל כתב "מסורבל" במלוא המילים בתחתית הסרטון.



קישור מקור