קייל ריצ'רדס של RHOBH על למה ה-Kemo Sabe Snub של דורית היה א

קייל משתף את מה שלא הוצג במהלך דורית פייט ב-RHOBH

קייל ריצ'רדס לא היה מרוצה מזה דורית קמסלי דילגה על אירוע הקניות שלה בקמו סאבה – בלשון המעטה, מכיוון שהיא גם שוטחת במה שלא הוצג במהלך המאבק שלה עם דורית באחרונה RHOBH פרק.

לאחר שהגברות נראו משתתפות במשחק צרחות מלא בביתו של קייל באספן, שם שהו כמה מהנשים, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים הסתכל אחורה על הרגע המבולגן שלהם, כשקייל הסבירה מדוע היא הפכה "אמוציונלית ביותר" כשדורית בחרה להישאר עם נסער אריקה ג'ייןבמקום להצטרף אליה לחנות.

"לא רציתי לדבר עם דורית. דורית ואני מאוד קרובים, ודיברתי על איך רציתי לקנות את הילדים שלה, כמו מגפי בוקרים קטנים. התרגשתי כל כך. העובדה שהיא לא הופיעה כי היא הייתה עם [Diana Jenkins] ואריקה ממש לא הסתדרה איתי", נזכר קייל בפרק של ה-14 בספטמבר RHOBH: After Show.

לדברי קייל, היא למעשה קיבלה את RHOBH צוות מעורב בתוך הריב.

"כשהיא הופיעה בבית שלי, למעשה אמרתי לצוות, 'אני לא רוצה לראות אותה. אל תיתן לה להיכנס לביתי'. זה היה כל כך גרוע", שיתף קייל.

אבל, כפי שראו המעריצים, דורית עשתה את דרכה בסופו של דבר אל קייל'ס, שם שניהם התחבטו על החלטתה לוותר על אירוע הקניות.

"היא בעצם נלחמה פנימה ונכנסה לבית שלי, ואני כל כך כועסת, והיא כל כך כועסת", הסביר קייל.

בגלל שדורית כל כך נדהמה מכמה שקייל כועסת, היא הקפידה להגיע לקייל לפני ארוחת הערב, למרות שידעה שקייל לא רוצה אותה שם.

"אמרתי, 'אין שתי דרכים לגבי זה. אני מופיע. הקשר הזה חשוב לי מאוד'", שיתפה דורית. "[Kyle] ידעתי שאני מתרגש מזה. רציתי להסביר לה ש'אני אוהב אותך. זה לא היה עליך. זה לא היה עניין של בחירת מישהו אחר מלבדך. זה היה על להיות עם מישהו שכאב לו מאוד'”.

לדברי דורית, קייל לא הבינה עד כמה אריקה נסערת מהמפגש שהיה לה עם הכוכבים שלהם בערב הקודם. אז היא הרגישה שאם היא פשוט תסביר לה את זה, הם יוכלו להגיע למקום סביר.

"לא ציפיתי להיתקל בכעס רב", ציינה דורית.

וקייל הודה, "הייתי מאוד אמוציונלי".

"זה פשוט היה כאוס מוחלט ומוחלט בין שנינו", נזכר קייל. "אני חושב שגם אני הייתי כל כך נרגש מהעובדה שאריקה ארזה ועזבה את הבית שלי. ציפיתי ממנה ליותר, למען האמת, במקום פשוט לברוח ממני ולנהל שיחה".

קייל גם חשב שזה מוזר שהגברות היו עם דיאנה.

"פשוט הרגשתי כמו סטירת לחי", היא הצהירה.

על רקע כאב הלב של קייל, דורית עשתה כמיטב יכולתה לנסות ולשכנע את חברתה לקאסט וחברה שהיא דואגת לה ושאין תחרות בינה לבין אריקה.

"לא בחרתי באחד על פני השני", הסבירה דורית. "זה היה רק ​​סדרה של נסיבות שנוצרה, והיותי שם בשביל חבר גרם לכך שלא הגעתי לאירוע שלה במקום הכובע. והרגשתי מאוד מאוד מאוד רע עם זה".

"כמו כן," היא המשיכה, "אתה חייב להבין, אני גם עוברת את הרגשות שלי, ולפעמים כשאתה בכאב הזה, רק עם קצת תמיכה, בין אם אתה מדבר, אתה צוחק, מה שזה לא יהיה, זה אומר לך את העולם, וזה מה שהרגשתי שאני עושה ורציתי לעשות, לא במקום ללכת לאירוע של קייל, זה פשוט קרה ככה. אבל היה לי מאוד חשוב ללכת לבית של קייל כדי לוודא שהיא מבינה את זה, וזה מה שעשיתי”.

בהתבוננות על הדרמה שהתרחשה ביניהם, קייל אמרה שבגלל שהיא ודורית כל כך אכפת אחת מהשנייה, היו הרבה רגשות מעורבים.

"הערכתי שדאגה לה מספיק ממני כדי לבוא ולדחוף את דרכה לתוך הבית שלי למרות שלא רציתי אותה בבית שלי ולומר, 'אני לא לוקחת לא כתשובה. אתה חשוב לי מדי'. והיא התנצלה, ואז אנחנו משלימים וזה מה שאנחנו עושים", הצהיר קייל.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור