קייל משתף מדוע ליסה נוטרת טינה לסאטון

צוות השחקנים של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס משקף ליסה רינההמפגש הדרמטי של סאטון סטראקה אחרי הפרק של השבוע שעבר בתוכנית.

אחרי שליסה, שנאבקה להתמודד עם אובדן אמה, לויס רינהבזמן שהסצנה צולמה, התפרץ על סאטון כשהשניים המשיכו לריב על טענותיו של סאטון בנוגע למקור הכרטיס של ליסה לגאלה של אלטון ג'ון, קייל ריצ'רדס, דורית קמסליואחרים חלקו את מחשבותיהם על מה שקרה בין חבריהם לצוות.

"כשכל המצב הזה קרה עם רינה וסאטון, זה היה ממש מזעזע, אפילו עבורנו. רינה באמת איבדה את זה ברגע הזה", הודה קייל בפרק של השבוע שעבר RHOBH: After Show. "קל לעשות את זה, כשאנחנו עושים כל כך הרבה וכשאנחנו מטיילים והולכים [to] אירועים ודברים, אתה יכול לשכוח לרגע. ואז אתה אומר, 'אלוהים, היא פשוט איבדה את אמא שלה'. אז אני חושב שזה היה רגע מאוד מסביר אבל זה עדיין היה מזעזע".

בעודה מתמודדת הלוך ושוב עם סאטון, ליסה סבלה לפתע מהתמוטטות רגשית כשהודתה כי נכנעה לאבלה.

"קודם כל, אני חושב, 'אל תעשה את זה. מה לעזאזל אתה עושה? מה קורה?' ואז כשהיא התחילה להתייפח, אנחנו נזכרים שהיא פשוט איבדה את אמא שלה", ציין קייל. "[And] זה היה מאוד ברור באותו רגע שהיא נאבקת".

לדברי דורית, ליסה עשתה כמיטב יכולתה לחייל לאחר אובדן אמה, "שמה רגל אחת מול השנייה", בדיוק כפי שעשתה לאחר שנשדדה באיומי אקדח.

"אתה חי את הטראומה הזו וכל מה שאתה עושה זה שאתה שם רגל אחת מול השנייה ואתה פשוט נותן לרגשות לבוא ולהתמודד איתם כשהם מגיעים", הסבירה.

"והם באים משום מקום", ציין אריקה ג'יין.

בנוסף להתמודדות עם המחיר הרגשי שגבה ממנה מותה של אמה, ליסה נבחנה עוד עם הגעת חפציה של אמה – באותו יום שבו התרחש האירוע של דורית, שבו היא וסאטון התמודדו.

"הדברים של לויס הגיעו, הדברים האחרונים שלה הגיעו, הקופסאות שלה," חשפה אריקה.

"היא פרקה את זה של אמה [personal stuff]", הוסיפה דורית. "ואני חושב שהרבה מהרגשות שלה באותו לילה הופעלו על ידי אירועי היום."

בהתייחס לאובדן שלה, קריסטל קונג-מינקוף אמרה שהיא מקווה שההתפרצות ה"גדולה" של ליסה תהיה "קטרזית עבורה".

"אני זוכר כשאבא שלי, זה היה למעשה לפני שהוא מת. הוא עבר וג'ף ואני יצאנו החוצה ופשוט התחלנו לצרוח ברחובות, כל הרגשות שלנו ואני זוכר שחשבנו את זה. כאילו, אולי זה מה שהיא עוברת עכשיו," שיתפה קריסטל.

באשר למחשבותיו של קייל על הנושא של ליסה עם סאטון, היא אמרה שהיא מאמינה שליסה נוטרת טינה לסאטון בשל הטענות שהעלתה לגבי צפו בשידור חי מה קורה (סאטון אמר ליסה והבעל הארי המלין הגיעה לגאלה של אלטון ג'ון כאורחת בתגובה לליסה שהציעה גרסל בוב לא הצליחה להודות להארי באופן אישי על רוטב שהכין לה, שמאז היא הודתה שלארי לא היה אכפת ממנו).

"אני רק חושב שרינה מעולם לא התגברה על העובדה שסאטון ניסה לגרום לה להיראות טיפשה צפו בשידור חי מה קורה", חשד קייל. "אני לא חושב שזה היה הוגן מאוד מצד סאטון בכלל כשרינה והארי הולכים לאירוע הזה במשך שנים… [Rinna] פשוט לא רוצה לשחרר את זה".

אבל סאטון מרגיש שהיא עשתה את שלה.

"הנה העניין: התנצלתי, התנצלתי, ושוב התנצלתי… בכל פעם שכולנו ביחד אני מתנצל. וליסה נהנית מזה?" היא תהתה. "אני יודע שמה שעשיתי היה לא בסדר. לא באתי ממקום רע כשעשיתי את זה אבל היא, זה כאב לה… [And] אני לא יכול לנצח."

"זה לא היה כל כך טראומטי," התערב גרסל.

לא רק שליסה התעצבנה מכך שסאטון הציעה שהיא שילמה עבור הכרטיסים שלה ושל הארי, שלמעשה ניתנו לה באדיבות IMDb, אלא שהיא גם הייתה מודאגת מכך שבעלה נגרר לדרמה.

"כידוע, אתה לא מזכיר את הבעל," קבע קייל.

RHOBH צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אל תהסס לפרסם את דעתך למטה.

קישור מקור