קייל קוק ואמנדה בטולה מדברות על עתיד על בית הקיץ

קרדיט: Startraksphoto

בית קיץ כוכבים קייל קוק ו אמנדה בטולה, כולם עוסקים בחיים הטובים כעת, כששני הזוגות הטריים סיימו את הכאוס של תכנון החתונה שלהם במהלך מגיפת ה-COVID בטלוויזיה הלאומית. אבל איך זה נראה לעתיד שלהם בזיכיון בראבו?

קייל אומר שהוא ואמנדה נהנים מהצד "ללא מתח" של נישואים לאחר מה שהקהל ראה את הזוג עובר במהלך העונה ה-6 של קַיִץ בַּיִת. פעם הצמד התחיל לצלם חוֹרֶף בַּיִת ועונה 7 של קַיִץ בַּיִתאמנדה הסכימה ואמרה שהם נמצאים במרחב ראש חיובי הרבה יותר.

בית חורף, אני חושב שאנשים רואים אותנו לא במצב תכנון חתונה ונהנים ביחד ופשוט לא נמצאים בסביבה סופר מלחיצה. אנחנו בעצם בחופשה, ואז זה מטפטף פנימה בית קיץ בשבילנו," אמרה אמנדה חיי הוליווד.

אמנדה המשיכה והוסיפה שהשניים לא מושלמים ואולי לא נמצאים בדיוק ב"שלב ירח הדבש" של הנישואים, אבל הם "בהחלט במקום הרבה יותר טוב" ממה שהם היו בשנה שעברה.

"העובדה שהצלחנו לקבל קיץ וחורף נטולי מתחים פשוט הייתה נפלאה עבור מערכת היחסים שלנו", התפרצה אמנדה.

"זה באמת עשה עולם של הבדל", הוסיף קייל.

אמנדה וקייל הופיעו קַיִץ בַּיִת במשך 7 עונות רצופות. בהמשך הדרך, הזוג הטרי שומרים על אפשרויות פתוחות ומשתוקקים לראות אם החיים והמטרות החדשים שלהם מתאימים לתוכנית.

"זה תלוי לאן התוכנית הולכת… אם היא תישאר נאמנה לשורשים שלה והיא עוסקת באנשים שחוגגים בהמפטונס, אני בחוץ. אני לא יכולה לעשות את זה עד סוף חיי", התוודתה אמנדה. "אם זה יתפתח, וזה הופך להיות יותר כמו זוגות, וזה עוקב אחר החיים של כולם, כי יש לנו עוד כל כך הרבה מערכות יחסים בתוכנית עכשיו, אז כן, נוכל להדביק את זה".

קייל היה קצת יותר גמיש ונוטה לרעיון להמשיך בתוכנית, אבל הסכים שמסלול החיים של אמנדה השתנה.

"פשוט אף פעם לא חשבתי שנהיה כאן איפה שאנחנו נשואים עם חברה, עם כלבים, ובשלב מסוים, אנחנו רוצים להקים משפחה", הסביר קייל לאאוטלט. "והעובדה שאנחנו עדיין מצלמים את הדברים האלה היא פשוט כל כך בלתי צפויה, אבל אני חושב איפה שיש רצון יש דרך!"

עונה 7 של Bravo's בית קיץ בכורה ב-13 בפברואר ב-PM EST

קישור מקור