קייל ריצ'רדס אומר לגרסל יום הולדת שמח לאחר פיוד RHOBH

קרדיט: סינדי אורד/NBCUniversal

קייל ריצ'רדס לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם בשבת כדי לאחל גרסל בוב יום הולדת שמח.

למרות ששתי הנשים בהחלט היו מעורבות בחלק ההוגן שלהן בדרמה לאורך העונה ה-12 של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסקייל, 53, הניחו את חילוקי העבר שלהם בצד כדי לכבד את גרסל ביום הולדתה ה-56 תוך התייחסות גם לעונה השנייה הפוטנציאלית של קניית בוורלי הילס.

"יום הולדת שמח [Garcelle Beauvais]", כתב קייל, יחד עם תמונה של גרסל עומד מול מאגר מים בז'קט כחול ארוך. "הלוואי וכל משאלותיך יתגשמו!"

אבל בגלל העבר של קייל וגארסל, שכולל עליות ומורדות על קרבתו של גרסל לאחותו של קייל, קתי הילטוןשקייל מנוכר ממנו כרגע, והשעשוע (הזמני) של קייל אריקה ג'ייןהטיפול של ג'קס בנה של גרסל, הכוונה מאחורי פוסט יום ההולדת שלה הוטל בספק.

בפוסט ששותף עם שלהם סטורי באינסטגרםבראבו וקוקטיילס שאלו את העוקבים שלהם אם הם מאמינים שקייל "מאחל באמת [Garcelle] יום הולדת שמח" או "מנסה להחליק דברים".

RHOBH קייל ריצ'רדס מאחלת לגרסל בובאיס יום הולדת שמח

בפוסט אחר ששותף לסטורי שלה באינסטגרם, קייל הגיבה למעריץ שאמר שהם מוכנים לעונה נוספת של נטפליקס קניית בוורלי הילסשבו מככב בעלה, מאוריסיו אומנסקי52, בתם הבכורה, אלקסיה אומנסקי26, ובתו הבכורה של קייל, פארה אלדג'פרי34, שהיא חולקת עם הבעל לשעבר גוריש אלג'ופרי.

"מוכן ל [season two]!" הם הכריזו, יחד עם צילום מסך של תוכנית הריאליטי.

"כן!!!" השיב קייל.

RHOBH קייל ריצ'רדס מקווה לעונה 2 של Buying Beverly Hills

למרות שקייל לא צילם את עונת הבכורה של קניית בוורלי הילס בשל מה שמאוריסיו אמר ל-Us Weekly, הוא האמין שסביר להניח שמדובר ב"בעיה בין רשתות", אמר ל-E! חדשות בשבוע שעבר שהוא היה אסיר תודה על הדרך שבה תפקידה של אשתו RHOBH הוביל לכך שהוא ובנותיו קיבלו תערוכת נדל"ן משלהם.

"היא בהחלט סללה את הדרך לכולנו, ועכשיו אני יכול לקצור את הפירות כי אני זה שזוכה להופעה עם הבנות שלי והילדים שלי", הוא הצהיר.

קניית בוורלי הילס העונה הראשונה משודרת כעת בנטפליקס.קישור מקור