קייל ריצ'רדס גוון את התגובה של LVP ליציאת RHOBH של רינה

קרדיט: בראבו

קייל ריצ'רדס לא התייחס בטוב לב ליסה ונדרפומפהציוץ של "דינג דונג", שהראשון עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר צוות השחקנים נראה לשתף בתגובה לחדשות של ליסה רינהיציאתו של הסדרה ביום חמישי.

למרות שקייל לא מחאה כפיים ישירות לעבר הכוכבת לשעבר שלה, היא "עשתה לייק" לפוסט של משתמש טוויטר שהצל על המסעדה המצליחה חוקי Vanderpump מככבת על כך שלכאורה שקלה את יציאתה של רינה תוך התעלמות ממותו בדצמבר 2022 של חברו הבריטי, המעצב ויויאן ווסטווד.

"למה לא הגבת על ויויאן ווסטווד וצריך להגיב על זה?" קרא את הודעת "אהבתי" של קייל.

קייל ריצ'רדס אוהב את Shady Diss ב-LVP לאחר שהיא מגיבה ליציאת רינה RHOBH

ביום חמישי, לאחר שמונה עונות עם סדרת הריאליטי בראבו, רינה שיתפה הצהרה עם PEOPLE, ואישרה שאחרי עונה 12, היא בחנה אפשרויות אחרות, התחייבויות עסקיות והזדמנויות משחק לפני שהגיעה להסכמה הדדית עם הרשת שזה הכי טוב כדי שהיא תמשיך הלאה.

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​ב-35 שנות הקריירה שלי ואני אסירת תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה", שיתפה רינה. "זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

ולמרות שקייל עדיין לא הגיבה על יציאתה של רינה מהסדרה, היא כן שיתפה פוסט קריפטי עם מעריציה ועוקביה בסטורי שלה באינסטגרם זמן קצר לאחר שחדשות הליהוק פורסמו.

"התנצלות ללא שינוי היא רק מניפולציה", נכתב בהודעה שלה.

RHOBH קייל ריצ'רדס עשוי להציל את ליסה רינה כמניפולטור

ההודעה של קייל, כמובן, לא הופנתה לאף אחד ספציפי. אבל העיתוי בהחלט היה חשוד. יכול להיות שהיא נתנה בראש לריב של רינה בעונה 12 עם אחותה, קתי הילטוןשהגיעה רק עונות אחרי הדרמה שלה עם קים ריצ'רדס?

כפי ש RHOBH מעריצים יזכרו, רינה רדפה אחרי קים במספר הזדמנויות בעונות האחרונות למרות ידידותה הקרובה עם קייל, והזכירה את האלכוהוליזם והזמן מאחורי סורג ובריח. ואז, בעונה 12, רינה האשימה את קתי באיומים להרוס את משפחתה של קייל בתור הבסט שלה, אריקה ג'ייןהטיחה את קאתי על כך שהיא משתמשת לכאורה בהשמצה הומו במועדון באספן, מה שקתי הכחישה.

למרות שהצוות של העונה ה-13 של RHOBH עדיין לא אושר, דיווח אחרון הציע את קייל ואריקה, כמו גם גרסל בוב, סאטון סטראקהו דורית קמסלי, צפויים לחזור. הדו"ח גם ציין שקתי הייתה "מתנשאת" לגבי החזרת תפקידה.

בנוגע ל דיאנה ג'נקינסהיא לא צפויה לחזור, ו קריסטל קונג מינקוףהעתיד של לא ידוע.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל את הצילומים מאוחר יותר החודש.

קישור מקור