קייל ריצ'רדס הטיח בתגובה לבנו של גרסל

קייל ריצ'רדס מדבר אחרי שנראה צוחק עם הבעל מאוריסיו אומנסקי וכוכבים שותפים דורית קמסלי ו פול "PK" קמסלי על אודות אריקה ג'ייןההתנהגות של כלפי גרסל בוב'בן.

לאחר שאריקה נראתה אומרת לבנה של גרסל, ג'קס, בן 14, "להוציא את הזין מפה" במסיבת יום ההולדת של אמו ב- עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסהצצה חדשה הציגה את הקבוצה שהגיבה לתעלוליה של אריקה, כאשר קייל מודה שהיא משועשעת והקמסליים לכאורה רומזים שגם הם לא נעלבו.

"חבר'ה, התגעגעתם למה שאריקה אמרה לבנו של גרסל, הילד בן ה-14, ללכת לעזאזל? כלומר, זה לא מצחיק. אבל זה מצחיק", הצהיר קייל.

"אני חושב שזה נהדר שהיא עשתה את זה," הסכים מאוריסיו.

לדברי קייל, היא אהבה לראות "צד רגוע יותר" של אריקה.

"מאה אחוז", השיבה דורית. "זו באמת הסיבה שאני יכול לתת אישור גדול, כמובן, זה לא הילד שלי אז היא שתתה כמה משקאות. היא לא נראית ככה. אני לא חושב שאי פעם אני יכול לזכור תקופה שהיא הייתה כל כך משוחררת וחופשית".

גם פ"ק נכנסה לשיחה ואמרה, "תשמע, היא זכאית לפיצוץ לדעתי. זו הייתה פיצוץ. היא אמרה לצעיר של גרסל להתחרפן, את הבכורה היא ניסתה לדפוק אותו. זו פיצוץ".

בכתב וידוי, המשיך קייל, "אני זוכר שבשנים הראשונות שהכרתי את אריקה, נהגתי לחשוב, 'הלוואי שהיא תיפתח יותר. הלוואי שהיא הייתה משתחררת קצת'. ברור שאריקה שהכרנו כל השנים האלה החזיקה הרבה. אז לראות את הצד הזה שלה, פתוח וכנה יותר, גם אם היא לא תמיד מראה את הצד הטוב ביותר שלה, לפחות זה אמיתי".

למרות שקייל הבהירה שהיא מעריכה את הדרך שבה אריקה השתחררה, היא אמרה באינסטגרם לאחר שיתוף הקליפ שהשעשוע שלה לא היה מכוון לאמירות של אריקה לג'קס.

"צחקתי על התנהגות שיכורה ומגוחכת של חבר. לא על חוסר כבוד לילד של מישהו", היא התעקשה בתגובה ששיתפה זיכיון עקרות בית אמיתיות עַל אינסטגרם. "אני חושב שאתה מכיר אותי יותר טוב מזה עד עכשיו. אפילו לא הייתי שם כדי לראות את זה ושמעתי רק על אריקה ועל מה שהיא אמרה מאוחר יותר".

RHOBH קייל ריצ'רדס מסבירה מדוע היא צחקה על אריקה קאסינג על בנו של גרסל

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.



קישור מקור