קייל ריצ'רדס ומאוריסיו סלאש 755 אלף דולר הנחה של בית אספן

קרדיט: סינדי אורד/NBCUniversal

קייל ריצ'רדס ו מאוריסיו אומנסקי הם מוכרים בעלי מוטיבציה.

פחות מחודשיים לאחר שהוציאו לשוק את בית המגורים שלהם עם ארבעת חדרי השינה ו-4.5 חדרי הרחצה באספן תמורת 9.75 מיליון דולר, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הזוג קיצץ 755,000 דולר מהמחיר, והוריד את הסכום המבוקש עבור הנכס בגודל 2,426 רגל מרובע ל-8.995 מיליון דולר.

קייל ומאוריסיו הוציאו את ביתם לשוק בתחילת יוני, קצת יותר משלוש שנים לאחר שרכשו את בית המגורים תמורת 5 מיליון דולר. ובעוד שהתרוצצו שמועות שהצביעו על כך שקייל רוצה לצאת מהבית לאחר שחווה איתה דרמה עזה RHOBH חברים לקבוצה במהלך טיול של בנות מוקדם יותר השנה, אמא לארבעה הפילה את הדיווחים האלה לפני שבועות.

"המשפחה שלנו גדלה [and] אנחנו פשוט צריכים יותר מקום", הבהירה קייל בהודעה ששיתפה בסטורי שלה באינסטגרם ב-23 ביוני.

לדברי קייל, היא "לעולם לא עוזבת את אספן", ולמרות שהיא ומאוריסיו אולי מוכרים את הנכס הכפרי שלהם, "הבית כל כך מיוחד עבור [her]."

כפי שצוין על ידי Bravo's המנה היומיתקייל ומשפחתה נהנו ממספר רגעים מיוחדים בבית, כולל "ערב סרטים בחוץ" עם אלקסיה אומנסקי באוגוסט 2020, וחגיגת חג המולד, שכללה פיג'מה תואמת ואוכל טעים.

המשפחה גם נהנתה ערב ראש השנה "מואר", במהלכו בתו הבכורה של קייל, פארה אלדג'פריפרסם תמונה של RHOBH כוכב מתמוגג על פרוסת פיצה על הספה בסלון שלהם.

"[She’s] עושה את NYE נכון," הכריז פארה בכיתוב.

אתה יכול ללחוץ כאן כדי לראות תמונות נוספות מתוך הבית של קייל ומאוריסיו אספן.

לפני הרישום של ביתה באספן, קייל דיברה עם Entertainment Tonight על הדרמה שהתרחשה שם, והודתה ש"המקום המאושר" שלה השתנה לנצח על ידי המפגשים המצולמים בין חבריה לשחקנים.

"הדברים באמת יצאו משליטה, הרשו לי לומר לכם," שיתף קייל. "אספן לעולם לא יהיה אותו הדבר… כשחזרתי לזה בפעם האחרונה, לקחתי איתי קצת מרווה. [And] היה חבר מועצת אוג'י מעורב".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור