קייל ריצ'רדס מגיבה לשמועות שכר של RHOBH, בנוסף היא עוברת טיפול פנים חשמלי מפחיד למראה, ראה תמונות

קייל ריצ'רדס יורה בחזרה על דוח השכר לכאורה של RHOBH

קרדיט: Fayes Vision/startraksphoto

קייל ריצ'רדס מדברת נגד שמועה שטוענת שהיא שילמה $500,000 לעונה עבור תפקידה במשרה מלאה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

לאחר שפורסם דיווח באינסטגרם בו נחשפו משכורות השחקנים, נכון לעונה 12, מה שמרמז על קייל ו אריקה ג'יין שולמו חצי מיליון דולר, עם ליסה רינה נגרר קרוב מאחור ב-450,000 דולר, ו דורית קמסלי ו קריסטל קונג-מינקוף ב-$100,000, קייל הגיב בקטע התגובות של הפוסט.

לאחר א RHOBH דף האוהדים פרסם את הדיווח, שגם טען קתי הילטון הרוויח "בין $500,000 ל-$1,000,000 או יותר", עם "ללא מידע מאושר", רטט מסך שיתפו את השמועה עם קוראיהם וחשפו את תגובתו של קייל.

"מאיפה הם באים עם זה?" שאל קייל בהערה, יחד עם אימוג'י מגלגל עיניים.

קייל ריצ'רדס מגיב לשמועות השכר של RHOBH

גם באינסטגרם, קייל שיתפה סדרה של תמונות מפחידות שלה עוברת "טיפול פנים חשמלי" ש"משאיר את העור שלך צעיר לנצח" ב-Carina Skin Care בלוס אנג'לס.

"מתכוננים לכל הדברים ב Carina Skin Care", כתבה קייל בכיתוב של פוסט ב-19 בינואר בסטורי שלה באינסטגרם, שבו היא נראתה מכוסה במסכה עם חוטים מחוברים.

RHOBH קייל ריצ'רדס עובר טיפול פנים מפחיד

ואז, בפוסט זמן קצר לאחר מכן, קייל הראתה את התוצאות של טיפול הפנים החשמלי, וחשפה שקרינה טניג'יאן היא האדם שהיא "הולכת אליו כבר 15 שנה".

"את באמת קארינה הכי טובה," היא הוסיפה.

RHOBH קייל ריצ'רדס משתף תמונה פוסט-פנים

בנוסף להכנסת עורה לכושר טיפ טופ לקראת תחילת הצילומים בעונה ה-13 הקרובה של RHOBHגם קייל נכנסה לכושר, לאחרונה מציגה את הירידה במשקל והמסגרת השרירית שלה ברשתות החברתיות, ומעדכנת את המראה שלה בצבע שיער בהיר יותר.

"[Kyle’s been] עושה הרבה הליכה, [and] להכניס את עצמה לכושר", בעלה של קייל, מאוריסיו אומנסקיהתגלה ל קרלוס קינג בפודקאסט שלו, מציאות עם המלך, חודש שעבר. "אני אגיד לכם, כשתראו אותה, מעולם לא ראיתם קייל טוב וסקסי יותר מאשר בעונה הבאה. היא פשוט מתאמנת כל יום. היא במצב כל כך טוב".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס להפקה מאוחר יותר החודש.קישור מקור