כוכבת RHOBH, קייל ריצ'רדס, פותחת על מערכת היחסים שלה עם בעלה לשעבר גוריש אלדג'פרי

קייל ריצ'רדס מגיב לתמונה ישנה בשימוש ב"לפני ואחרי"

קייל ריצ'רדס לא אוהבת את תמונת "לפני" המשמשת לעתים קרובות במאמרים המציגים את "לפני ואחרי" הרזיה או ניתוחים פלסטיים שלה.

בתור ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הכוכבת ממשיכה להיות זרקור על מבנה הגוף החדש והמדהים שלה, שאותו הציגה לאחרונה בסט חזייה ותחתונים שחורים, קייל לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם, שם חשפה את תמונת "לפני" למעשה צולמה לפני כמעט 40 שנה.

"הם תמיד משתמשים בתמונה משמאל כתמונת הקודמת של הקודמת שלהם [and] אחרי סיפורים. הייתי בת 15 בתמונה הזו עם הפלטה שלי עדיין על השיניים ושאלתי את המעיל הפרוותי הגדול של אמא שלי", גילה קייל ב-16 בינואר, והוסיפה, "אם רק הייתי יודע אז כמה פעמים נעשה שימוש בתמונה הזו. ”

RHOBH קייל ריצ'רדס מתלונן על תצלום 'לפני' בתמונות הרזיה

באחר קייל ריצ'רדס חדשות, הארוך ביותר RHOBH חבר צוות בשם כריסי טייגן כתחליף פוטנציאלי עבור ליסה רינהשעזב את הסדרה בתחילת החודש לאחר שמונה עונות, תוך כדי צ'אט עם TMZ מחוץ למסעדת Il Pastaio בבוורלי הילס ביום שני.

"תמיד אמרתי שכריסי טייגן תהיה הטובה ביותר", חשף קייל ב-16 בינואר. "אני לא יודע. זו עבודה לא קלה, תאמינו או לא".

למרות שקייל הייתה חברה של כריסי במשך שנים, וכריסי הייתה מעריצה של התוכנית במשך זמן רב, לאחרונה היא קיבלה את פניה הרביעית עם בעלה ג'ון אגדהמה שהופך את התפקיד הפוטנציאלי שלה בעונה הקרובה לבלתי סביר למדי.

ובכל זאת, קייל הוא לא היחיד שהיה רוצה לראות אותה בתוכנית. למעשה, אנדי כהן כינה את כריסי כעקרת הבית החלומות שלו במהלך פאנל "שאל את אנדי" ב-BravoCon לפני חודשים ספורים.

"היא הייתה כאן כל סוף השבוע: כריסי טייגן," הוא הכריז. "אני חושב שהיא תהיה כל כך משעשעת. היא כל כך מצחיקה. היא לא בלי הדרמה שלה. היא מהממת. אני רק חושב שבעיני היא תהיה מדהימה".

קייל גם הזכיר את כריסי כתוספת פוטנציאלית עוד ב-2019, בערך באותה תקופה ליסה ונדרפומפ יצא מהתוכנית.

"פנטזנו ודיברנו על דברים", אמר קייל ל-Us Weekly. "אנשים תמיד שואלים. הייתי אומר כריסי טייגן, אבל אני יודע שהיא לא תעשה את זה, אז אני צריך לחשוב על מישהי אחרת עכשיו, כי אני יודע שהיא לעולם לא תעשה את זה."

גם במהלך השיחה שלה עם TMZ ביום שני, קייל אמרה שכאשר מדובר בפיוס עתידי עם קתי הילטון, היא ואחיותיה "תמיד יהיו בסדר". היא גם הגיבה לליסה שאמרה למגזין "אינטרוויו" שהיא "שונאת" את עונה 12.

"כולנו שונאים את זה לפעמים," ציין קייל.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס להפקה מאוחר יותר החודש.קישור מקור