קייל ריצ'רדס מגן על הטענות היפניות של גוון סטפני

קרדיט: Xavier Collin/ABACA/INSTARimages, Shutterstock/Dfree, Charles Sykes/Bravo

קייל ריצ'רדס מוּגָן גוון סטפאני בקטע התגובות של פוסט באינסטגרם לאחר שראיתי את הזמר של No Doubt ולפעמים המאמן של הקול תפסה תגובה נגד שאמרה למגזין Allure שהיא "יפנית".

לאחר שגוון, 53, שנולדה להורים איטלקים אמריקאים ואירי אמריקאים, התעקשה שהיא אסייתית לאחר שאוסף אוהבי Harajuku מ-2004 תואר כניכוס תרבותי, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים הגיב לרבים ש"נעלבו" מהטענה.

"כולם לא יכולים לחכות שייעלב ממשהו", כתב קייל, דרך עמוד שישיבתגובה באינסטגרם ביום רביעי לאחר שגוון אמרה לאלר, "אני יפנית ולא ידעתי את זה".

במהלך הראיון, גוון תיארה את עצמה כ"קצת נערה ממחוז אורנג', קצת נערה יפנית, קצת נערה אנגלית" לפני שנציגתה ניסה לצאת להגנתה, וסיפרה לראשונה לפרסום לעיתונאי לא מובן ומאוחר יותר מסרב לומר משהו על הכתב.

כפי ש RHOBH המעריצים יזכרו, קייל למד שיעור חשוב על נימה גזעית וסטריאוטיפים מחבר לקאסט גרסל בוב בעונה 11 לאחר שהאשימה את חבר השחקנים היחיד במשרה מלאה של הסדרה בלאק בכך שלא תרמה תרומה של 5,000 דולר למען הצדקה שלה.

"האם היית אומר את זה לאחת הנשים הלבנות?" שאל גרסל בפרק 2021. "אני מרגישה כאילו זה היה נשק כלפיי להיות אישה שחורה… יש סטריאוטיפים שאנשים חושבים שאנחנו לא משלמים על שכר הדירה שלנו, שאנחנו לא נותנים טיפ."

בתוך הופעה על אמזון לייב מוקדם יותר השבוע, בנוסף לטיפול ליסה רינה ו דיאנה ג'נקינס' יוצא מ RHOBHקייל ענה על שאלות מעריצים ואישר את זה סאטון סטראקה היא לא האדם המפורסם היחיד ששכר את אחוזת בל אייר שלה.

"[Jessica Chastain] השכירה את ביתי בבל אייר, וזה היה כל כך מצחיק כשהיא אמרה את זה צפו במה שקורה בשידור חיכי אנשים מאוד הסתקרנו מזה… לארסה פיפן גם השכירה את הבית שלי לזמן מה עם המשפחה שלה, ואז סאטון עשתה את זה, אז הבית הזה מסתדר", שיתף קייל.

לאחר מכן היא הגיבה למעריץ שרצה לדעת כמה קעקועים יש לה.

"יש לי ארבעה," גילה קייל. "יש אנשים שיודעים רק על שלושה, כי קיבלתי אחד רביעי, אבל אף אחד לא שם לב. זה שני חצים, חיצים מוצלבים. אני רוצה לקבל עוד אחד ביום ההולדת שלי, שהוא 1-11… אבל פשוט לא סיפרתי לאף אחד עדיין."

לגבי האפשרות להשתתף בעונה שנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביקייל, שהופיעה בתחילה בעונה הראשונה, אמרה שהיא לא יודעת אם היא תהיה פתוחה לרעיון כי "השעות היו מטורפות".

גם במהלך ההופעה, קייל הגיב להצלחת הבעל מאוריסיו אומנסקישל מופע חדש, קניית בוורלי הילסוהתייחס לעונה שנייה אפשרית.

"אני ממש שמח שאנשים אוהבים את התוכנית, כי זה היה מאוד מפחיד עבורי. לא התחברתי ברעיון שהבנות שלי יעשו תוכנית ריאליטי עם כל הדברים שאני עוברת, אבל הן באמת הגיעו לזרוח", היא הצהירה. "אפשר היה לראות שהן חכמות, והן ביחד, והן ילדות טובות – תודה לאל! אז שוב, זו העונה הראשונה. אי אפשר לדעת מה יכול לקרות בעונה השנייה".

קישור מקור