קייל ריצ'רדס מדבר על 'לקחת צעד אחורה' מ-RHOBH Costars

קרדיט: Shutterstock/DFree, Bravo

כשזה מגיע ל ליסה רינהעושה קייל ריצ'רדס מסכים עם אריקה ג'יין'ההערכה של רינה "בלתי ניתנת להחלפה?"

לקראת הפקה בעונה ה-13 הקרובה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסקייל דיבר על תוספת שחקנים פוטנציאלית, חשף אם כריסי טייגן תשקול, והודתה שלקחה צעד אחורה מחבריה לשחקנים לאחר שצילמה את מפגש עונה 12 בספטמבר של שנה שעברה.

"אני לא אוהב להגיד 'תחליף', כי אתה יודע, אין לה תחליף. כל אחד מביא משהו אחר לשולחן. ליסה הייתה נהדרת בתוכנית, אז זו תהיה רק ​​מישהי אחרת שתקווה גדולה. אבל אני לא אוהבת להגיד 'תחליף' אותה, כי אין מחליפים אנשים", הסבירה קייל במהלך הופעה משותפת עם בתה הצעירה, פורציה אומנסקי14, על אמזון לייב ב-19 בינואר.

ובעוד שהיא נאמרת במספר הזדמנויות (כמו שאמרו אנדי כהן) שהיא תשמח לראות את כריסי RHOBHהיא הודתה שזה לא יקרה.

"אני יודע [Chrissy Teigen] לא תצטרף, אבל אני רק חושב שהיא תהיה נהדרת בתוכנית", שיתף קייל. "אני יודע שהיא יכולה להיות שנויה במחלוקת. היא ממש מצחיקה. היא ממש מהירה וחכמה".

בעוד קייל מתכוננת להתחיל לצלם את הפרקים החדשים, היא נכנסה לכושר מצוין לאחר שנכנסה למשטר כושר של "פלוטון, שגרת בטן ארוכה מאוד… [and] משקולות… יוגה חמה [and] טיולים", ודיאטה של ​​"חלבון, ירקות, פירות ופחמימות מדי פעם".

לאחר צילומי עונה 12 ב-2022, קייל "היה צריך לקחת צעד קטן אחורה". עם זאת, היא אכן נשארה בקשר עם חברים מסוימים בתוכנית, כולל גרסל בוב, סאטון סטראקהו דורית קמסלי.

"אני מדבר עם, בטקסט עם גרסל, עם סאטון. רינה שלחה לי כמה הודעות. דורית, אני מדברת איתה ברור, אבל לא הסתובבתי עם אף אחד באמת", הודתה. "העונה האחרונה באמת לא הייתה מהנה עבורי. בכלל לא. ובאמת הייתי צריך לקחת צעד אחורה… עשיתי את שלי ולא ראיתי הרבה אנשים."

לגבי התדירות שבה היא מדברת עם אנדי, קייל אמר, "אנחנו שולחים הודעות כל הזמן."

כמו כן, במהלך השידור החי, פורטה שמה את דורית כעקרת הבית האהובה עליה.

"דורית היא האדם הכי מתוק אי פעם", היא חשפה. "בכל פעם שאני כמו,'[I’m] רעבה,' היא אומרת, 'מה אני יכול להביא לך, אהובי? מה אני יכול להביא לך? תן לי ללכת להביא לך אוכל. מה אתה רוצה?'"

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס להפקה מאוחר יותר החודש.

קישור מקור