קייל ריצ'רדס מדבר על סוד הירידה במשקל לאחר שהכחיש את אוזמפיק

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

קייל ריצ'רדס חשפה את הסוד למסע הירידה במשקל שלה לאחר שהכחישה את השימוש באוזמפיק כדי להשיל את הקילוגרמים. ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס OG הגיע לכותרות לאחר העלאת סלפי ביקיני לאחרונה.

על רקע הכחשתה לשימוש באוזמפי, שאה של שקיעה כוכב Golnesa "GG" Gharachedaghi נראה כאילו קייל לא היה ישר. לאחר מכן, קלי דוד הגן על קייל בזמן שהטיל צל על GG.

באחרונה אמזון לייב מושב, דרך Us Weeklyקייל שיתפה כיצד היא ירדה ממש במשקל.

"שיניתי את האכילה שלי אחרי שהיינו באירופה במשך חודש", אמר בן ה-54. "היינו באירופה במשך שלושה שבועות ואחר כך אוסטרליה במשך שבוע, ועליתי במשקל, והייתי כמו, 'בסדר, זה הכל'. בלי סוכר, בלי פחמימות, בלי אלכוהול".

למרות שהתוכנית שלה הייתה להסיר אלכוהול, פחמימות וסוכר רק ל"זמן קצר", הכוכבת בחרה בסופו של דבר להמשיך כי זה הרגיש "כל כך טוב".

קייל המשיך ואמר, "עכשיו, כשכבר ירדתי במשקל שרציתי לרדת – אני לא מנסה לרדת יותר – אני, כמובן, תהיה לי עוגת יום הולדת או איזו פסטה, אבל למעשה, למען האמת, פעם ביובל. אני לא עוקב אחר דיאטת הקטו, רק בעיקרון, אני אוכל חלבון, ירקות, פירות ופחמימות מדי פעם. אבל אני אוכל פירות וירקות כל הזמן, ואני מאוד אוהב דגנים".

היא גם חשפה את תוכנית האימונים שלה.

"שגרת האימון שלי, אני מנערת אותה – אני עושה משהו אחר כל יום", שיתפה הכוכבת. "אני עושה את הפלוטון, שגרת בטן ארוכה מאוד ונרחבת. עכשיו אני עושה משקולות. תמיד עשיתי משקולות קלות, אבל עכשיו העליתי את המשקולות שלי שאני מרים. ואז ארוץ, או בחוץ או – תלוי במזג האוויר – ארוץ על ההליכון".

קישור מקור