קייל ריצ'רדס מדבר על קושי בצילום RHOBH עם אחיות

קרדיט: INSTARimages

עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס OG קייל ריצ'רדס הראתה בעקביות את העליות והמורדות של חייה עם הציבור כבר למעלה מעשור בזיכיון בראבו. חלק אחד בחייה שקייל מעולם לא התחמק מלראות הוא מערכת היחסים הקשה בינה לבין שתי אחיותיה, קתי הילטון ו קים ריצ'רדסשניהם הופיעו איתה על מסך בראבו.

המעריצים יזכרו את קרב הלימוזינה הידוע לשמצה בין קים לקייל בעונה הראשונה, שהניע את אחד מהמריבות האייקוניות ביותר של התוכנית ואת התיעוד שלאחר מכן של המאבק של קים בהתמכרות. עכשיו כשקאתי נכנסה לשתי העונות האחרונות של RHOBHהצופים הולכים לראות התמוטטות במערכת היחסים הזו גם כן.

לְכָל הדיילי מיילקייל ישב איתו תוכנית הבוקר של ערוץ שבע ביום שלישי. היא נתנה ראיון גלוי על החרטות שהיו לה במהלך השנים בזמן שהופיעה בתוכנית, האם הוצגו יותר מדי בעיות אישיות, וההשפעה שהייתה לתוכנית על מערכות היחסים שלה עם אחיותיה.

כשנשאלה אם היא חושבת שהוצגו יותר מדי, השיב קייל, "בהחלט. אבל הם עוקבים אחרינו, הם יודעים מה קורה בחיינו ומאחורי המצלמות". היא המשיכה ואמרה, "ובהכרח זה תמיד יוצא החוצה, אבל זה מה שזה. זה חלק מהחיסרון".

קייל אומרת שהיא תמיד נכנסת לצילומים עם אחיותיה במחשבה שזה הולך להיות נהדר… עד שזה לא.

"זה מאוד קשה," אמר קייל. "כשאחותי קים [Richards] היה דולק, זה היה נהדר, ואז זה היה נורא. זו הייתה אחת התקופות הגרועות ביותר בתוכנית עבורי אי פעם".

נראה שזה המצב כשזה מגיע לקתי, לפי קייל. עם זאת, היא אומרת שהשלושה תמיד מוצאים דרך חזרה זה לזה.

"עם קתי, הייתי כמו, 'זה הולך להיות נהדר, אנחנו הולכים ליהנות'. ובאמת עשינו את זה בעונה שעברה. וכמובן, משהו קרה העונה, אבל אנחנו אחיות, אנחנו דם, אז תמיד נחזור להיות ביחד שוב בסוף היום".

RHOBH המעריצים יראו את קייל וקתי מגיעים לנקודת שבירה העונה בתוכנית. במהלך הטריילר של עונה 12 במאי, ניתן להראות את קייל כשדמעות זולגות על פניה לאחר שהספידו אותה כוכבת שנייה ליסה רינהשמאשימה את קתי בכך שאמרה דברים איומים על קייל מאחורי גבה.

״אמרת כמה דברים על האחות היפה הזאת שלך. אני מצטער, קתי, את לא תצאי מזה," נשמעת ליסה אומרת.

"אני מרגיש שאתה שונא אותי או משהו. איך יכולת להגיד את הדברים האלה?" קייל בוכה.

אז איפה שלושת האחים עומדים היום?

קייל אומר שמותו בטרם עת של חבר יקר החזיר אותה, קים וקתי.

מדבר אל אנדי כהן עַל צפו במה שקורה בשידור חיהסביר קייל, "כל המצב הזה של אובדן החברה הכי טובה שלי, לורן, הביא, האחיות שלי ואני מדברות שוב כי הן גם מכירות את לורן מאז שהיא בת שבע, אז החיים עובדים בדרכים מצחיקות."

"אמרת שאתה מדבר שוב?" אנדי דחף עוד יותר.

"ובכן, היה לנו קצת קשה אחרי העונה," אמרה קייל על עצמה ועל קתי.

כשנשאלת על מערכת היחסים הנוכחית שלה עם קים, קייל אומרת שיש להם "טלאים קשים", אבל השניים טובים לעת עתה.

"יש לנו טלאים טובים ומחוספסים פה ושם, כפי שאולי שמעתם. אבל לא, כולנו… אנחנו במצב טוב עכשיו," אמר קייל.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס משודר כרגע ביום רביעי בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.

קישור מקור