תמונות: קייל ריצ'רדס משתף תמונה חדשה לאחר ירידה מדהימה במשקל והציג לראשונה את הקעקוע החדש '111' לפני הצילומים ב-RHOBH

קייל ריצ'רדס מציג ירידה במשקל בתמונת ביקיני חדשה

קרדיט: Shutterstock/Michael Mattes

קייל ריצ'רדס נכנסת לכושר מצוין כשהיא מתכוננת להתחיל לצלם בעונה 13 של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

שבועות אחרי בעלה של קייל, מאוריסיו אומנסקיהופיע ב קרלוס קינגהפודקאסט של, שבו הוא התגרה במראה החדש ה"סקסי" שלה וחשף שהיא "מתאמנת כל יום", קייל לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם כדי לשתף מבט מעודכן על מבנה הגוף שלה – כשהיא לובשת חזייה שחורה וערכת תחתונים.

יחד עם הפוסט ב-15 בינואר, קייל כלל את הסינגל "Fireball" של פיטבול.

RHOBH קייל ריצ'רדס מציג ירידה במשקל בחזייה ובתחתונים

בדצמבר, מאוריסיו פתח על מסע הכושר של אשתו.

"[She’s] עושה הרבה הליכה, [and] להכניס את עצמה לכושר", גילה מאוריסיו. "אני אגיד לכם, כשתראו אותה, מעולם לא ראיתם קייל טוב וסקסי יותר מאשר בעונה הבאה… היא בכושר כל כך טוב."

וימים לאחר מכן, יחד עם כמה תמונות שלה בחדר הכושר, אמרה קייל למעריצים, "אחת המטרות שלי לשנת 2023 היא לקחת את הכושר שלי לשלב הבא", והיא הוסיפה שחדר הכושר של ביתה באנצ'ינו בשווי 8.25 מיליון דולר. הוא "המקום שבו תוכל למצוא אותי בעתיד הנראה לעין."

בתמונה אחרונה נוספת ששותפה לסטורי באינסטגרם שלה, באמצעות כל הדברים בראבו ריאליטי עַל פייסבוקקייל נתן למעריצים הצצה לקעקוע האחרון שלה, שכתוב עליו, "111", שדף המעריצים חשף שהוא "נחשב למספר מלאך בנומרולוגיה".

כפי ש RHOBH המעריצים אולי יודעים, קייל הגיעה לגיל 54 ב-11 בינואר, או 1/11, והיא הקניטה את הדיו החדש שלה בזמן שהופיעה באמזון לייב בשבוע שעבר.

RHOBH קייל ריצ'רדס הופיע לראשונה ב-111 קעקוע

"יש לי ארבעה", אמרה קייל למעריץ ששאל כמה קעקועים יש לה. "יש אנשים שיודעים רק על שלושה, כי קיבלתי אחד רביעי, אבל אף אחד לא שם לב. זה שני חצים, חיצים מוצלבים. אני רוצה לקבל עוד אחד ביום ההולדת שלי, שהוא 1-11… אבל פשוט לא סיפרתי לאף אחד עדיין."

גם באמזון לייב, קייל הגיב ליסה רינה ו דיאנה ג'נקינס' יוצא מ RHOBH.

"אני אעשה זאת [miss Rinna]. ואל תסתכל עליי כי היא רבה עם אחותי בשנה שעברה וכל זה… אני יכול להפריד בין שני המצבים האלה [places] כי היו לנו הרבה תקופות מדהימות בתוכנית במהלך השנים האלה וליסה הביאה הרבה לתוכנית בשמונה שנות פעילותה", שיתף קייל. "בלי קשר למה שקרה בשנה שעברה, ויש לי רגשות מאוד חזקים לגבי מה שקרה בשנה שעברה, בלי קשר לזה, היא הביאה הרבה לתוכנית… זה מאוד מוזר לחשוב שהיא נעלמה ואני לא מישהו שאוהב שינויים."

לגבי דיאנה, קייל הוסיפה, "היא בהריון אז אני לגמרי מבינה את זה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל לצלם מתישהו מאוחר יותר החודש.

קישור מקור