קייל ריצ'רדס משתף מדוע היא לא השתתפה בחתונה של תרזה

קרדיט: סינדי אורד/NBCUniversa

קייל ריצ'רדס הוזמן להשתתף תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולסהחתונה בשבת לאחר שנגמרה עם ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב על הסט של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה ראשונה, שצולמה בטורקס ובקאיקוס בתחילת 2021. עם זאת, כעת, לאחר שהאירוע הגיע ונעלם, אושר כי עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים למעשה דילג על האירוע. אבל למה?

לאחר שנחקרה על היעדרותה על אינסטגרםהסבירה קייל מדוע היא לא הייתה מסוגלת להשתתף באירוע.

"אני מחוץ לעיר! עברנו לבית חדש באספן. הודעתי לתרזה מראש", אישר קייל Cici אוהב אותך.

RHOBH קייל ריצ'רדס מגלה מדוע היא לא השתתפה בחתונה של תרזה ג'ודיס

באחר RHONJ חֲדָשׁוֹת, דולורס קטניה סיפר Showbiz Cheat Sheet ב-8 באוגוסט שתרזה למעשה די כועסת עליה רמונה זינגרהדלפת הזמנת החתונה שלה – למרות שהיא הפחיתה את התקרית בפני אקסטרה.

לאחר שצוין כי עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום ג'יל זארין הדליפו ידיעות על שופטת טמרהחזרה של עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'נזכרה דולורס במחדל של רמונה.

"עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק נשפך דבר נוסף כי בשבוע שעבר זו הייתה ההזמנה", אמרה דולורס. "זו הייתה הזמנת החתונה הידועה לשמצה. אז תראה מה רמונה עשתה. פרסום ההזמנה לחתונה שטרזה שלחה. אז תמונה כמו קופסת עוגה. כל הפרחים והזמנה לחתונה של Lucite למעלה. ואז הם היו צריכים לשלוח את כולם מחדש".

למרות שההתאמה היחידה שתרזה הייתה צריכה לעשות היא לסיסמה שהאורחים צריכים כדי להגיב, דולורס אמרה שהחברה לצוות שלה "כל כך כועסת".

"היא הייתה כל כך כועסת. היא כאילו… אתה מכיר את תרזה," שיתפה דולורס.

ובעוד תרזה אמרה במהלך הצ'אט שלה עם אקסטרה שהיא לא מרגישה שרמונה עשתה "משהו לא בסדר", היא הודתה שהתעמתה עם רוני בוגר לאחר שפוסט ה-IG שלה הדליף את התאריך, המיקום והשעה של החתונה של תרזה.

"הייתי כמו, 'רמונה, באמת? תוריד את זה עכשיו,' והיא אמרה, 'אוי, אלוהים, מה עשיתי? מה עשיתי?'" שיתפה תרזה.

גם במהלך הראיון שלה עם Showbiz Cheat Sheet, דולורס הציעה עדכון לגבי היכן היא עומדת ג'ניפר איידין אחרי הריב בעונה 12 שלהם.

"אנחנו מדברים," היא אמרה. "אנחנו בתנאי דיבור. אני פשוט לא רוצה לריב עם אף אחד".קישור מקור