קייל ריצ'רדס על הסיבה ל-RHOBH "פאוזה", Rift With Kathy

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

קייל ריצ'רדס השתתפה ביום שני בטקס פרסי ה-People's Choice לשנת 2022 לאחר שהייתה מועמדת כיחידה לכוכבת הריאליטי של 2022, וגם על תפקידיה בקאסט האנסמבל של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס ו ליל כל הקדושים מסתיים, שהיו מועמדים לתוכנית הריאליטי של 2022 ולסרט הדרמה של 2022, בהתאמה. וכשהיא שם, היא אישרה RHOBH נמצאת ב"הפסקה" והציעה עדכון לגבי מערכת היחסים שלה עם אחותה קתי הילטון.

לפני שחשפה היכן היא עומדת עם קתי בעקבות העונה ה-12 הדרמטית של תוכנית הריאליטי בראבו ושיתפה את תקוותיה לפיוס העתידי שלהם, קייל המעיט ב"דרמה" הפוטנציאלית סביב RHOBHהעיכוב בייצור.

"אני חושב ש'הפסקה' היא המילה של הרגע; זה נשמע קצת יותר דרמטי ממה שזה באמת. אני חושב שאנחנו פשוט רוצים לשנות את לוח הזמנים שלנו, למעשה. אז נהגנו להתחיל באפריל, זה די התדרדר לאורך השנים, אבל אנחנו מתחילים מאוחר יותר הפעם", הסביר קייל ל טלוויזיה נוספתשל מלווין רוברט ב-5 בדצמבר.

"אנשים חושבים, 'אוי, חייבת להיות דרמה, הם מתחילים מאוחר'. זה לא כזה רציני", הוסיפה.

באשר לתקוותיה לעונה 13, קייל אמרה שהיא מקווה להתפייס עם מספר מחברותיה.

"העונה שעברה הייתה עונה קשה מאוד עבורי. הייתי מאוד מדוכא אחרי שהעונה הסתיימה. אז אני מקווה לתקן כמה מערכות יחסים שם ולהצליח להתקדם בחיי כדי לקבל קצת שקט", היא הצהירה.

ואחת מהכוכבות האלה היא, כמובן, קתי.

"יכולנו להיות טובים יותר, אתה יודע, אבל אנחנו אחיות ובסופו של יום אנחנו תמיד מתאחדות, אבל אנחנו יכולים להיות טובים יותר וזה מה שאני רוצה, זה מה שאני צריך בחיים שלי כדי להרגיש טוב", שיתף קייל .

גם במהלך הראיון, קייל חשפה שהיא תבלה את החגים בביתה באספן, שם היא מתכננת לעשות הרבה סקי ולהתרווח ליד האח שלה.

לרוע המזל, קייל, RHOBHו ליל כל הקדושים הורג אבודים בקטגוריות שלהם ל קלואי קרדשיאן, הקרדשיאנסו אל תדאגי יקיריבהתאמה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס צוות השחקנים צפוי להתחיל בצילומי עונה 13 בתחילת 2023.

קישור מקור