קייל ריצ'רדס על מה שהיא למדה מהזמן ב-RHOBH

קייל ריצ'רדס למדה דבר או שניים במהלך השנים שבהן היא בילתה בכיכובה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

בכמה ראיונות חדשים, קייל פתחה על 12 שנותיה בסדרת בראבו כשהיא הסבירה מדוע חדשים מסוימים "לא מחזיקים מעמד", חשפה את מה שלמדה מהתוכנית, שיתפה את אהבת הסלבריטאים שלה (שהיא "לא כל כך חמודה "כבעלה, מאוריסיו אומנסקי), ועוד.

במהלך ראיון עם הדברים ב-1 באוגוסט, לאחר שהודתה ש"לא היה לה מושג" שלהיות כוכבת ריאליטי "יהיה כל כך קשה", אמרה קייל שחשוב "תמיד להיות נאמן לעצמך".

"ולעולם, לעולם אל תרגיש שאתה צריך 'להביא את זה', או לעשות משהו שבדרך כלל לא היית עושה בלי המצלמות," היא המליצה.

לדברי קייל, היו לה רגעים של חוסר אותנטיות כשהיא הצטרפה לראשונה RHOBH.

"כשהתחלתי את התוכנית, היו מראיינים אותי בכתבי הווידויים, ולא ידעתי שאני לא צריך לענות על דברים מסוימים. הם ישאלו 'כמה הוצאת על המסיבה הזו?' והייתי מוצאת זאת שאלה מזעזעת, כי לא חונכתי לדבר על כסף. אבל, לעולם לא הייתי דוחה".

למרבה המזל, היא שינתה את השקפתה ואמרה שעכשיו, "[I know that if] אתה לא רוצה להגיד משהו, אתה פשוט לא אומר את זה", ומייעץ למתחילים לציית לכלל זה.

"לעולם אל תגיד או תעשה משהו שאתה לא רוצה לעשות, וזה לא מי שאתה באמת", היא קורא. "כאשר עקרת בית נכנסת לחשוב שהיא הולכת לגלם דמות, או שהיא רוצה שיאהבו אותה, או שהן הולכות להקרין תמונה מסוימת – זה אף פעם לא עובד אם זה לא אמיתי."

"אלה שלא מחזיקים מעמד", הוסיפה.

במהלך ראיון נפרד עם פינקווילהקייל חשפה שלהיות אותנטי זה לא הדבר היחיד שהיא למדה מהזמן שלה בתוכנית.

"אני מישהו שמעולם לא אהב עימותים. אני מעדיף להבריש אותו מתחת לשטיח כי זה עורר בי את החרדה. אז באמת למדתי לטפל בזה, וזה נשפך גם לחיים האישיים שלי, מה שעזר לי במערכות יחסים ובבריאות הנפשית שלי", שיתפה קייל וציינה שהיא כבר לא "מחזיקה דברים שהם אוכלים. [her] למעלה בפנים."

ואז, תוך כדי משחק של שאלות אש מהירה, קייל אמרה שהיא אוהבת לעשות איתו קרוסאובר מתחת לסיפוןאומר שזה יהיה "כל עקרות הבית" על אחת הסירות של המופע, ושמו לני קרביץ כמו המאהב הסלבריטאי שלה.

"אני לא רוצה להסתבך עם בעלי אבל הוא מאוד חתיך, מאוד סקסי ויש לו סטייל מעולה ויש לו טעם טוב גם בבתים. אבל הוא עדיין לא חמוד כמו בעלי,” היא התעקשה.

היא גם אמרה שהדבר היקר ביותר שבבעלותה הוא "טבעת שאמא שלי השאירה לי" ונתנה עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי הכבוד של "גילטי פלז'ר".

לגבי איזה קודם RHOBH חבר צוות שהיא רוצה לקבל בחזרה, בשם קייל טדי מלנקמפ והסביר מדוע.

"טדי הייתה למעשה עקרת בית מדהימה", הצהיר קייל. "כמו שאנשים אוהבים לומר, היא הבינה את המשימה. אבל אני גם חושב שיהיה לה יותר נוח להיות עצמה עכשיו, ולכן אנשים יראו יותר את טדי האמיתי. וזה רק הופך את ההצגה ליותר כיפית לקבל אותה".

כמו כן, במהלך הצ'אט שלה עם פינקווילה, קייל הסתכל אחורה על הקמיע שלה ליל כל הקדושים כוכב שותף ג'יימי לי קרטיס הופיעה לאחרונה בתוכנית, וחשפה שלמרות שג'יימי נדהמה מהתנהגותן של הנשים, היא הציעה להן מחווה מתוקה שלאחר הצילומים.

"אני לא יודע למה היא חשבה שהיא נכנסה, אבל היא אמרה, 'אני לא מאמינה לגברות האלה. זה מטורף… עכשיו אני מבין למה אנשים כל כך אוהבים את התוכניות האלה'", נזכר קייל. "אבל בסופו של דבר היא נהנתה איתנו כל כך. בימים שלאחר מכן היא שלחה לי הודעה ואמרה, 'תן לי בבקשה את הכתובת של כולם'. והיא שלחה להם ולילדיהם מתנות לחג המולד".

באשר לעתידה עם הסדרה, קייל הודתה שיום אחד יבוא זמן שבו היא תגיד, "זה יותר מדי".

"אני פשוט לוקח את זה כל עונה בכל פעם. בסופו של דבר, היחסים עם צוות השחקנים וההפקה הם מה שמחזיק אותי שם", הסבירה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור