קייל ריצ'רדס על רגעי RHOBH האהובים והקשים ביותר, חרטות

קייל ריצ'רדס מסתכלת אחורה על הרגעים המוקדמים שלה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס ועוד בסדרת ראיונות חדשים.

בנוסף לספר על הרגעים הכי ופחות אהובים עליה בסדרת בראבו, שבה היא כיכבה מאז עונתה הראשונה ב-2010, קייל פתחה את הסגנון שלה ושיתפה את מה שלדעתה הוא "החיסרון" של הופעה בריאליטי.

"אבני דרך עם הילדים שלי שאני זוכה לתעד", סיפר קייל שלום! ב-7 ביולי לאחר שנשאלה על הרגעים האהובים עליה של RHOBH. "בין אם זה עצוב – להוריד אותם בקולג'; תמיד יהיה לי את זה. ופארה מסיים לימודים, בר מצווה, לומד נהיגה ברכב, כל הדברים האלה… יש לי כמה סרטוני בית מקצועיים ומקצועיים למשפחה".

באשר לתקופות הקשות ביותר שלה, קייל אמרה שהיא לא אוהבת לראות את עצמה בוויכוחים עם כוכבים שותפים.

"אני יודע שזה נתון, אבל ברור שהכי קשה היה עם אחותי [Kim Richards], מכיוון שזו משפחה," ציין קייל. "כשיש לנו את הטיעונים האלה בתוכנית, זה לא מסתיים רק כשהמצלמות נכבות, וזה נשפך לחיים האישיים שלך".

למרות שרבים מחבריה לקאסט הולכים על הכל בכל הנוגע לסגנון ולגלאם שלהם, כולל אריקה ג'יין ו דורית קמסליקייל הודתה שמעולם לא היה לה אופנתי והיא לא נוסעת עם צוות בשביל גלאם.

"אני בטוח שאנשים אומרים, 'כן אתה יכול לדעת!' אבל לא, אף פעם לא היה אחד כזה", היא אישרה. "גם אני לא נוסע עם חוליית גלאם. כשאני עובד, אני אוהב להיות מורכב היטב, אני אוהב צבע. אני הולך עם מצב הרוח שלי. יש ימים שאני רוצה להיות שמרנית, יש ימים עצבנית יותר".

"כשאני יוצא לטיולים אני מרגיש שאני מצליח יותר", המשיך קייל. "אז כשאני יוצא עם התוכנית בטיול, אני אומר, 'בסדר – זה המסלול שלנו', אז אני עושה כמיטב יכולתי, כדי שאוכל באמת לחשוב על משהו. בנוסף, בעלי [Mauricio Umansky] הוא לא איתי, אז הוא לא שופט אותי לפי כמה מזוודות אני מביאה!"

כאשר קייל חתם לראשונה כדי להופיע ב RHOBH לפני יותר מעשור, היא, כמו רבים אחרים, ככל הנראה, לא הבינה את תופעת תרבות הפופ שהיא תהפוך בסופו של דבר.

"חשבתי שאני הולך לעשות את זה חודשיים. זה מטורף כשאני חושב על זה ככה. הייתי אמא בבית, וזה הרבה עבודה. באמת לא ידעתי מה יכול לקרות", הודה קייל iNews.

אבל לא הכל היה טוב.

"החיסרון, כמובן, הוא פשוט לאבד את הפרטיות של חייך", שיקף קייל. "[And] הבדיקה מכריעה לפעמים."

המחלוקות שלה עם אחרים RHOBH חברי השחקנים הם גם "קצת מחוספסים".

"אני מסתדר עם כל הנשים, אבל יש לי את הרגעים שלי עם כמה במהלך העונה", הודה קייל על העונה ה-12 המשודרת כעת. "לפעמים הלוואי שהייתי מטפל בדברים אחרת או הלוואי שהייתי אומר דברים אחרת. אני אוהב לענות את עצמי או להרביץ לעצמי. אבל לרוב אני מרגיש די טוב, למרות שמגיעים רגעים שאני ממש לא רוצה לראות".

למרות שלהיות כוכבת ריאליטי זה לא תמיד קל, קייל אמרה שהיא פיתחה קשר הדוק עם המפיקים שלה.

"היו מקרים שבהם הם אומרים, 'אתה לא הולך לאהוב את זה'. אתה יודע, הם בעצם באים אליי הביתה ויגידו, 'אתם רוצים לראות את זה ביחד?'", חשפה. "פעם אחת, אחד המפיקים בכה ואמר, 'אני מרגיש כל כך רע'. אבל היי, עשיתי את זה, מה אני אעשה? זה מה שזה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור