קייל ריצ'רדס על רמז שסאטון שיקר לגבי הפלות

קרדיט: Shutterstock/DFree

קייל ריצ'רדס מתגוננת לאחר שלא רק הציעה זאת סאטון סטראקהההפלות של גילוי היה "בולש-ט", אבל גם צוחק אריקה ג'יין אחרי שהיא קיללה באופן מזעזע על גרסל בובהבן בן ה-14, ג'קס, אומר לו "להוציא את הזין" ממסיבת יום ההולדת של אמא שלו.

אחרי שרמזה שסאטון שיקר על כך שעבר כמה הפלות בהצצה לפרק של 6 ביולי של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסקייל לקחה את סטורי האינסטגרם שלה כדי להסביר את הערותיה לסאטון ובמקביל גם חושפת איפה הם עומדים היום והתייחסה לדרמה האחרונה שלה עם גרסל.

"היי חברים, רציתי לשתף אתכם בכמה דברים על הפרק של השבוע. עדיין לא ראיתי את זה אבל ראיתי את הקליפים מרחפים ברשת. ראשית, בוא נפנה את ההערה שלי לסאטון," פתח קייל והנהן בראשו להצעתה שסאטון לא הייתה כנה לגבי ההפלות שלה במהלך שיחה עם דיאנה ג'נקינס.

"כשדיאנה שיתפה את הסיפור שלה על הפלה טבעית נדהמתי כי הרגשתי שסאטון לא נותן לדיאנה לקבל את הרגע שלה לשתף את מה שעברה לאחרונה. ברור ששתיתי כמה משקאות ולא התבטאתי בבירור [and] התאכזבתי מהאופן שבו טיפלתי בעצמי לגמרי", הודה קייל.

לדברי קייל, היא העריכה מחדש את הנושא למחרת בבוקר, ולאחר שהבינה שסאטון עשויה לשתף את סיפורי ההפלות שלה במאמץ להתחבר לדיאנה, הגישה במהירות התנצלות ל"חברה הקרוב" סאטון.

"סאטון קיבל את ההתנצלות שלי והמשכנו הלאה", אישר קייל.

RHOBH קייל ריצ'רדס מגיב להצעה שסאטון שיקר בנוגע להפלה

בכמה פוסטים נוספים בסטורי שלה באינסטגרם, קייל הגיב לפוסט אחר RHOBH קליפ הצצה, שהציג אותה צחוקה על התעלולים של אריקה עם בעלה מאוריסיו אומנסקי וכוכבים שותפים דורית ו פול "PK" קמסלי.

"לא ראיתי מה אריקה אמרה לג'קס באופן אישי, אבל סיפרו לי על זה למחרת יחד עם כמה רגעים מצחיקים גם כן. כשאמרתי, 'זה לא מצחיק, אבל זה מצחיק', התכוונתי שאריקה שיכורה היה מצחיק, אבל מה שהיא אמרה לג'קס לא היה", הבהיר קייל. "אני מקווה שאתה מכיר אותי מספיק טוב עד עכשיו כדי לדעת שאני בהחלט לא סומך על דיבור כזה עם ילדים."

"כולנו הורים ובוודאי לא היינו רוצים שמישהו ידבר כך אל אף אחד מהילדים שלנו. עד מקסיקו לא ראינו את אריקה שותה ככה. אז זו הייתה התנהגות חדשה שראינו. אני חושב שבעוד התמקדות בזה, הנושא החשוב יותר היה ממוזער", הוסיף קייל.

RHOBH קייל ריצ'רדס טוען שהיא לא אמרה שאריקה קאסינג בג'קס הייתה מצחיקה

RHOBH צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, שתף את המחשבות שלך למטה.

קישור מקור