קייל ריצ'רדס פונה ליציאות של רינה ודיאנה מ-RHOBH

קייל ריצ'רדס ו סאטון סטראקה שוקלים ליסה רינהיציאתו מ עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

כפי שסאטון הציע שכל צוות השחקנים "עצוב" לראות את ליסה ממשיכה הלאה, קייל הודה שלמרות הדרמה שהתרחשה בין ליסה לאחותה, קתי הילטוןבעונה 12, היא הולכת להתגעגע לקבל את ליסה בתוכנית והיא מוצאת שזה מוזר שהיא לא תהיה חלק מהפרקים הקרובים.

"אני אעשה זאת [miss Rinna]. ואל תסתכל עליי כי היא רבה עם אחותי בשנה שעברה וכל זה. אתם יודעים מה, חבר'ה? אני יכול להפריד בין שני המצבים האלה [places] כי היו לנו הרבה תקופות מדהימות בתוכנית במהלך השנים הללו וליסה הביאה הרבה לתוכנית בשמונה שנות פעילותה", חשף קייל באמזון לייב, באמצעות הכל עקרות בית עַל אינסטגרם. "בלי קשר למה שקרה בשנה שעברה, ויש לי רגשות מאוד חזקים לגבי מה שקרה בשנה שעברה, בלי קשר לזה, היא הביאה הרבה לתוכנית".

לדברי קייל, היא לא מתמקדת בריב של ליסה עם קתי, אלא בזמנים המהנים שהם חוו יחד בשמונה העונות האחרונות.

"היו לנו הרבה תקופות נהדרות וזה מה שאני בוחר לחשוב עליו ולזכור למרות שזה גם גורם לי צער. זה מאוד מוזר לחשוב שהיא נעלמה ואני לא מישהו שאוהב שינוי", ציין קייל.

בינתיים, סאטון הודה שהגברות של RHOBH עצובים לראות את הריצה של ליסה בתוכנית מסתיימת.

"אני חושב שכולנו עצובים שליסה עוזבת," שיתף סאטון המופע של שרה פרייזר. "אני חושב שהיא תחסר. היא תמיד אהבה לערבב את הסיר הזה ואז כולנו אהבנו לטעום את המרק אז אני חושב שנתגעגע למרק של ליסה אבל אני לא חושב שזה האחרון שנראה ממנה”.

"אני חושבת שזה הולך להיות זמן נחמד של הרהור עבורה, זה מה שאני מקווה, ואני מאחלת לליסה כל טוב", הוסיפה.

קייל התייחסה גם ליציאתה האחרונה של דיאנה מהסדרה, ואמרה, "היא בהריון אז אני לגמרי מבינה את זה", והיא התייחסה ברנדי גלנוויל ו קמיל גרמרהשתתפותו של העונה הרביעית הקרובה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי.

"אני מכיר הרבה אנשים שם כמובן, אבל יש לנו כמה [RHOBH] להיות מיוצג… כל עקרות הבית לשעבר," ציין קייל, באמצעות הכל עקרות בית עַל אינסטגרם. "קמיל שם וברנדי… הם… אני רק אגיד את זה: הם לא אוהבים אחד את השני. ניסיתי לחשוב על דרך נחמדה לנסח את זה. הם לא חברים".

כשהיא התכוננה לתחילת הצילומים בעונה ה-13 הקרובה של RHOBH מוקדם יותר השבוע, קייל פנתה לעמוד האינסטגרם שלה, שם היא שיתפה סרטון נסיגה מצחיק של רינה מנסה להשיג את קייל ו דורית קמסלי לצאת מהמיטה שלה כמו טדי מלנקמפ צילם סרטון של השלישייה בפרובאנס, צרפת, באמצע העונה התשיעית.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל לצלם מתישהו מאוחר יותר החודש.קישור מקור