קייל ריצ'רדס של RHOBH מגיב לקרב של קים עם ליסה רינה

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins/Joe Seer

קייל ריצ'רדס שיתף קליפ "השתק" בלתי צפוי מ עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בסטורי באינסטגרם שלה ביום ראשון בערב.

כשהיא וחבריה לקאסט מתכוננים להתחיל לצלם את העונה ה-13 הקרובה, אם עדיין לא עשו זאת, הכוכבת הוותיקה ביותר של התוכנית הסתכלה אחורה על אחת מאחותה קים ריצ'רדסהרגעים הכי שנויים במחלוקת בסדרה: התקיפה שלה באמסטרדם עם ליסה רינה.

"החזרה זו", כתבה קייל את הפוסט שלה ב-29 בינואר.

ובקליפ שלה, ליסה מתחילה, "זה לא בסדר לאף אחד כזה, קים. זה פשוט לא בסדר. ההתנהגות שלך לא בסדר."

"בֶּאֱמֶת?" קים עונה.

"כֵּן. זה לא בסדר," ליסה מאשרת.

ואז, אחרי שקים אומרת לליסה לאכול "חתיכת לחם" ו"להירגע קצת", ו איילין דוידסון קורא לקים "מגעיל", קים חוזרת בתשובה כשהיא מזכירה את בעלה של ליסה, הארי המלין.

"בואי נדבר על הבעל," היא מציעה ומיד יוצאת לדרך בליזה.

"אתה יודע מה? תן לי לומר לך משהו: לעולם אל תיגע בבעלי, אף פעם," ליסה אומרת לחברתה לצוות כששניהם קמים וליסה זורקת כוס, צועקת, "לעולם אל תרדוף אחרי בעלי המזוין!"

RHOBH קייל ריצ'רדס מסתכל אחורה על קרב רינה קים אמסטרדם

קשה לומר מדוע בחרה קייל לשתף את הקליפ לאחור, במיוחד בהתחשב בכך שהוא הציג רגע כה מכוער בין אחותה לחברתה. אבל זה לא כל מה שהיא שיתפה בסיפור שלה בסוף השבוע האחרון. למעשה, קייל סובבה את הראש עם פוסט סיפור אחר שהציג אותה בחדר הכושר, שם היא הראתה את הבטן שלה לאחר אימון.

בזמן שהצטלמה עם אחת מכפות רגליה על כדור תרופות ומגבת עטופה על צווארה, קייל תייג גורו כושר קורי גרגורי ומקס מאמץ שריר כפי שהיא אמרה, באמצעות האשטג, "אני רוצה שריר בטן [in] 2023"

RHOBH קייל ריצ'רדס מציג את שרירי הבטן בסלפי בחדר כושר

קייל החלה את מסע הכושר שלה בקיץ שעבר כשהחליטה, אחרי חופשה, לחתוך פחמימות, סוכר ואלכוהול. ובעוד היא הואשמה בשימוש בתרופות לסוכרת Ozempic כדי להגביר את הירידה במשקל, היא הכחישה כל דבר כזה, והתעקשה שהתזונה שלה ופעילות גופנית הם מה שהובילו למבנה הגוף החדש שלה.

"אחרי שנעדרתי במהלך הקיץ, ב-15 ביולי, ירדתי מהסירה ואמרתי, 'זהו. אני לא שותה סוכר, פחמימות, אלכוהול, וחשבתי אולי שבועיים או שלושה עד שירדתי במשקל אבל אז ירדתי במשקל, התאמנתי כל יום והתחלתי לרדת במשקל והרגשתי כל כך טוב אני כמו, 'למה שאחזור לזה?' אז עדיין לא שתיתי אלכוהול בכלל", אישר קייל שני Ts בתרמיל פודקאסט. "אני אוכל ביס מעוגת יום הולדת פה ושם, אבל זהו."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס לייצור מתישהו החודש.

קישור מקור