קייל ריצ'רדס של RHOBH מטיח את רזה פרהאן אחרי שהוא מגלה אותה

קרדיט: בראבו

קייל ריצ'רדס לא שמח לשמוע את זה רזא פרחאן תייג אותה כעקרת הבית "המוערכת ביותר" כפי שקרא ליסה ונדרפומפחזרה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בימי ראשון צפו במה שקורה בשידור חי. למעשה, לאחר שצפה בקליפ מהתוכנית ששותף באינסטגרם, קייל מחא כפיים.

לאחר שאה של שקיעה חבר צוות אמר למנחה אנדי כהן שקייל היה עקרת הבית הכי "מוערכת יתר על המידה", ואמר שהוא יודע שההערה "תתקבל". [him] בצרות רבות", הזכיר קייל ל-Bravolebrity לשעבר שההופעה שלו "בוטלה", מה שעורר קצת ריב במדיה החברתית ביניהם.

"ההצגה שלו לא בוטלה?" שאל קייל בתגובה לקליפ מ-15 בינואר ששותף על ידי Cici אוהב אותךבאמצעות בראבו סנרק סייד עַל אינסטגרם. "והאם הוא לא הראשון שהצביע נגד בוגדים? אני אפילו לא יכול להיעלב."

RHOBH קייל ריצ'רדס קורא ל-Reza להופעה שבוטלה לאחר הדיס המוערך ביותר

בקליפ, רזה הסביר, "זה יכניס אותי לצרות רבות ואני מתנצל מראש: קייל ריצ'רדס… מצטער, קייל. דינג דונג. אני רוצה [Lisa Vanderpump] לחזור. אני רוצה לדעת מה קורה בחייה".

ואחרי שראיתי איך ה RHOBH חבר צוות השחקנים מחא כפיים על תגובתו, רזה ירה דיס נוסף ואמר שאולי היא צודקת לגבי כמה מהצהרותיה, הוא עדיין בקשר עם חבריו לצוות – ואחיו.

"ההצגה שלי בוטלה, ואני נהרגתי [first] עַל בוגדים, אבל האחים שלי וכל חבריי לקאסט עדיין מקבלים את השיחות שלי", כתב. "איך [Kathy Hilton] ו [Kim Richards] מַעֲשֶׂה [Kyle Richards]?"

כפי ש RHOBH המעריצים יודעים היטב, קייל הסתכסכה עם שתי אחיותיה בשנים האחרונות בתוכנית. היא נשארת מנוכרת מקתי אחרי חברתה ושחקנית שותפה שלה ליסה רינהשעזבה מאז את התוכנית, קרא לה על איומים להרוס את קייל ומשפחתה במהלך עונה 12.

אמנם לרזה לא היה משהו נחמד להגיד על קייל און WWHLהוא אכן הגיב ליציאתה של ליסה מהתוכנית, ואמר שהוא הרוס שהיא לא תוצג בעונה 13.

"אני מעריץ ענק של התוכנית, מעריץ ענק של רינה ותמיד יש לי תקווה שתהיה מוֹרֶשֶׁת וסמוך [show]", הוא הסביר, תוך שהוא מצטט רצון ל- RHOBH ספין-אוף.קישור מקור