קייל ריצ'רדס של RHOBH מסביר את הסיבה למכירת בית הנופש היוקרתי שלה באספן, בנוסף ראה תמונות

קייל ריצ'רדס של RHOBH על למה היא מוכרת 9 מיליון דולר לבית אספן

עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס OG קייל ריצ'רדס אישרה את הסיבה למכירת בית הנופש המפואר של משפחתה באספן.

בתחילת יוני, קייל, למעשה, אישר שהמשפחה מוציאה את בית הנופש לשוק. מחיר הבית היה 9.75 מיליון דולר.

הבית בגודל 2.426 רגל מרובע כולל ארבעה חדרי שינה וחמישה חדרי רחצה. הוא מתגאה גם בנופים פנורמיים של ההרים, בשני סיפונים גדולים וג'קוזי. הסלון כולל תקרות "נוסקות", קורות עץ חשופות ואח בגובה מלא. בנוסף, מה שגורם לבית להרגיש עוד יותר כמו טבע, יש קיר שלם מכוסה באבני נהר טבעיות.

בני הזוג Umanksys יצרו זיכרונות מדהימים בבית לאורך השנים. המשפחה בילתה מספר עצום של חגים משפחתיים במעון באספן, כולל חג המולד וערב השנה החדשה. היו להם גם ערבי סרטים משפחתיים שם.

בהתייחס לסיפור האינסטגרם שלה ב-23 ביוני, הסבירה קייל על רקע ספקולציות מדוע המשפחה מוכרת. "המשפחה שלנו גדלה [and] אנחנו פשוט צריכים יותר מקום", הסבירה קייל, והוסיפה שהיא אף פעם לא "עוזבת את אספן". אז, האם חופשה חדשה באופק?

קייל סיכמה את הכיתוב שלה באומרו, "הבית הזה כל כך מיוחד בשבילי."

קייל ריצ'רדס על למה היא מוכרת את בית אספן

לאחר ההכרזה על הרישום, מעריצים רבים החלו לשער מדוע קייל מוכר. כפי שצופים נלהבים יודעים, עימות גדול מתרחש באספן השנה RHOBH. חלקם ציינו כי כסיבה לאחר שקייל הודה ב-Entertainment Tonight, "הדברים באמת יצאו משליטה, הרשו לי לומר לכם… אספן לעולם לא יהיה אותו הדבר… כשחזרתי לזה בפעם הקודמת, לקחתי איתי קצת מרווה. [And] היה חבר מועצת אוג'י מעורב".

עם זאת, נראה שמשפחה "גדלת" היא הסיבה. אתה קונה את הסיפור של קייל?

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס משודר ביום רביעי בערב ב-20:00 EST בבראבו.

קישור מקור