קייל ריצ'רדס של RHOBH קורא ל-LVP "Crafty", חושד שהיא שיקרה

קייל ריצ'רדס לא נראה משוכנע בכך ליסה ונדרפומפ למעשה פנה אליו פול "PK" קמסלי לאחר שלמד את אשתו, דורית קמסליהוחזקו באיומי אקדח ונשדדו בביתם באנצ'ינו, קליפורניה.

לאחר שליסה שיתפה צילום מסך של הודעת הטקסט ששלחה לכאורה ל-PK בטוויטר בתגובה לדורית שאמרה ב- צפו במה שקורה בשידור חי שהיא לא שמעה ממנה "מילה" לאחר המקרה, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הכוכב תייג את ליסה כ"ערמומית" ושאל אם הטקסט אכן נשלח.

"תן לי לומר, היא ערמומית מאוד, אז אני לא יודע," אמר קייל עמוד שישי ביום שני תוך כדי השתתפות ב-2022 NBCUniversal מראש בעיר ניו יורק.

"כלומר, למי אני נוטה להאמין? ברור שדורית ופ"ק", הוסיפה.

בשבת, ליסה צייצה שיחה בינה לבין PK, שהכילה הודעה ממנה ל-PK שכתבה, "אני כל כך מצטערת לשמוע מה התרחש שמחה שכולכם בטוחים".

אבל לאחר שיתוף ההודעה, דורית צללה את טענותיה של ליסה כ"שקרים" בסטורי באינסטגרם, ובעלה PK הבהיר שהוא מעולם לא קיבל את ההודעה מחברם לשעבר לקאסט.

"קניתי את הצוות הטוב ביותר של לונדון כדי לעזור לי לאתר את הטקסט ש-LVP כנראה שלח… יעדכן את כולכם על ההתקדמות שלהם #rhobh," הוא התבדח בכיתוב תמונה מתוך שרלוק.

"אנחנו לא בטוחים איך ליסה יכולה להראות טקסט שאף אחד מהם לא יכול להראות בטלפון שלהם, אז אנחנו לא יודעים", המשיך קייל, וציין שדורית ו-PK "מעולם לא ראו כלום" והציע שליסה אולי "חסמו כולם."

"אולי זה לא עבר. אני לא יודע. אבל ההסבר הכי הגיוני הוא שהיא לא שלחה הודעה. ובכן, זה הכי הגיוני כי לא תהיה להם סיבה להגיד שהיא לא אמרה", היא הוסיפה.

קייל המשיך לצחוק על ליסה על כך שעוררה ריב במדיה החברתית.

"כשאני רואה את הנשים האלה בגיל הזה בחייהן מציצות את הדברים האלה ונכנסות למריבות, אני פשוט לא סובלת את זה. לכאן אני הולך, 'חבר'ה, אני לא יודע אם אני יכול להמשיך לעשות את זה'. אני קצת מתבדר מזה, אני לא אשקר, אבל אנחנו מבוגרים פה למען השם", התלוננה.

גם באירוע המוקדמות של NBCUniversal, קייל התייחסה למערכת היחסים שלה עם אחותה קתי הילטוןשיוצג בפרקים הקרובים של עונה 12.

"זה כל כך מסובך ומורכב. כל מה שאני יכולה לומר הוא שאנחנו משפחה ויהיו לנו את הרגעים האלה", אמרה עמוד שישי. "אני מרגישה שאני ואחיותיי, יש לנו ויכוחים, אנחנו משלימים, אנחנו דם. אני לא יודע אם כולם כאלה. העובדה שאנחנו בטלוויזיה מסבכת את העניינים".

לדברי קייל, הרבה אנשים מאמינים שהיא כועסת על כך שקתי הצטרפה RHOBH ללהק. עם זאת, היא למעשה הייתה זו שהציעה את הרעיון לבראבו.

"אני הלכתי ל [Bravo] ואמר, 'אני חושב שאחותי תהיה נהדרת בתוכנית. היא כל כך מצחיקה ואנחנו במקום כל כך טוב״. ואז הלכתי לקתי ואמרתי, 'מה אתה חושב על ההשתתפות בתוכנית?' והיא אמרה: 'אני לא יודעת'. אז בעצם הייתי אני שדחפתי לזה", היא אישרה.

בעוד קייל וקתי פגעו בבעיה קשה בין הצילומים בעונה 12, קייל גילה את זה WWHL בשבוע שעבר שהם חזרו ביחסים טובים.

"באמת חשבתי שלעולם לא ניכנס לוויכוח שוב", אמר קייל. "לא דיברנו כל כך הרבה זמן, [and] זה היה כל כך כואב לנו ולילדים שלנו, והייתי כאילו לעולם לא נכניס את עצמנו למצב הזה שוב".

RHOBH צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה של הערב עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס פרק עונה 12, שישודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אנא אל תהסס לשתף את מחשבותיך למטה.

קישור מקור