קים קרדשיאן חוששת שיהיו חברים פוטנציאליים

קים קרדשיאן חוששת שהחברים יפחדו מקניה ווסט

קים קרדשיאן מודאג בעל לשעבר קניה ווסט יפחיד חברים פוטנציאליים.

חודשים לאחר התקשרות זה מפסיק עם פיט דיווידסון בעקבות כשנה של היכרויות – והתקפות מקוונות רבות מהראפר, הקרדשיאנס חברי צוות השחקנים פתחו בקשר למחזרים העתידיים שלה, ובמקביל התעלמה עם אתגרי ההורות המשותפת שלה עם קניה ותגובת הנגד שקיבלה על שהמתינה להתבטא נגד בלנסיאגה.

"יש בי חלק שהוא כמו, 'אוי אלוהים, כולם יפחדו כי אין לי את האקס הכי קל?'" הודתה קים בפרק ה-26 בדצמבר של אנג'י מרטינז אירל פודקאסט, דרך עמוד שישי. "אני לא חושב שזה הוגן עבורי אי פעם להעמיד מישהו במצב או להביא אדם חדש שיכול להיות סופר תמים. ואז יש בי צד שהוא כמו 'למה אי פעם אצטרך לחיות ככה?'".

למרות שקים הביעה דאגה, היא הבהירה שהיא כרגע ב"אזור הכיף" של היכרויות.

"אני לא יודע אם אתחתן שוב, אבל יהיה לי את בן זוגי לנצח. אני יודע את זה. הוא בא, בהחלט," היא אמרה. "אני רגוע ואני הולך ליהנות עד שזה יקרה."

קים גם נשארת מרוכזת בארבעת הילדים שהיא חולקת עם קניה, כולל נורת', 9, סיינט, 7, שיקגו, 4, ו-Palm, 3, ואמרה שהיא עושה כמיטב יכולתה כדי להגן עליהם מפני השערוריות שהוא עורר לאחרונה עם הלבן שלו. Lives Matter March, ופרשנות אנטישמית, בין היתר.

"בהחלט הגנתי עליו ואני עדיין אעשה זאת, בעיני הילדים שלי – בשביל הילדים שלי", היא הצהירה, כפי שניתן לראות בקליפ ששותף על ידי TMZ. "בבית שלי, הילדים שלי לא יודעים שום דבר שקורה בעולם החיצון… בבית הספר, כמה מהחברים הכי טובים שלי הם המורים אז אני יודע מה קורה בהפסקה. אני יודע מה קורה בזמן ארוחת הצהריים. אני שומע על מה מדברים. אף אחד מהילדים לא אמר כלום לילדים שלי. אני מגן על דברים בבית כמו הטלוויזיות והתוכן המופעל. זה [a full-time job]."

בעוד קים הודתה שהיא רוצה להתנתק ממחשבות ומדברים ספציפיים הנאמרים כי זה לא מי שהיא, היא לא נותנת לרגשות שלה כלפי קניה ולהתנהגות שלו להשפיע על משפחתה.

"אם אנחנו נוסעים לבית הספר והם רוצים להקשיב למוזיקה של אבא שלהם, לא משנה מה עובר עלינו ולא משנה מה קורה בעולם, אני חייבת להיות עם החיוך הזה על הפנים ולפוצץ את המוזיקה שלו. לשיר יחד עם הילדים שלי."

ממשיכה לגבי אבא שלה, רוברט קרדשיאןקים אמרה שיש לה את "האבא הכי טוב" והיא רוצה את אותו הדבר עבור ילדיה.

"הורות משותפת, זה ממש קשה אבל היה לי את האבא הכי טוב ואת הזיכרונות הכי טובים ואת החוויה הכי גדולה וזה כל מה שאני רוצה בשביל הילדים שלי. כל עוד הם יכולים לקבל את זה, זה מה שהייתי רוצה עבורם", הצהירה. "אז אם הם לא יודעים דברים שנאמרים, או מה קורה בעולם, למה שאביא להם את האנרגיה הזו? זה ממש מבוגר כבד וכבד שהם לא מוכנים להתמודד איתו וכשהם יהיו, ננהל את השיחות האלה".

"יום אחד, הילדים שלי יודו לי שלא ישבתי כאן והרביץ לאבא שלהם כשיכולתי", הוסיפה.

גם במהלך הראיון, קים הודתה שמצאה את מסע הפרסום השנוי במחלוקת של בלנסיאגה, שהציג ילדים אוחזים בדובים בסגנון שעבוד, "מחריד" ו"מטריד", והסבירה מדוע היא חיכתה לדבר.

"כולם היו כמו, 'למה אתה לא מדבר?' ואני אומר, 'רגע, אני לא בקמפיין הזה. אני לא יודע מה קורה. תן לי להקדיש דקה לחקור את זה.' ואז ברגע שראיתי את מה שכולם רואים באינטרנט ואת המציאות של המצב, דיברתי לגמרי ונתתי את דעתי על פורנו ילדים והוקיעתי את זה לחלוטין", שיתפה.

אבל, כפי שהיא גם הסבירה, גם לאחר שדיברה, אנשים לא היו מרוצים כי היא לא אמרה בפה מלא, "פאק, בלנסיאגה", וביטלה את המותג.

"כל מטרת החיים היא לעשות טעויות, זה לגדול ולהתפתח ולהיות אנשים טובים יותר", ציינה. "[But] ברור שאין מקום או גרם אפילו לשחק עם כל דבר עם ילדים, כמו כל מיניזציה של ילדים, אין גרם כזה במוח שלנו ובחברה שלנו".

הקרדשיאנס עונה שלישית נמצאת כעת בהפקה.

קישור מקור