קים ריצ'רדס "בכה" על הדרמה של קתי וקייל ב-RHOBH

קרדיט: Twoeyephotos/MEGA

קים ריצ'רדס העיר הערה מוזרה על אחיות קתי הילטון ו קייל ריצ'רדס' ריב בעונה ה-12 של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בזמן שהשתתפה בהקרנה של קתי לפרק ב-20 ביולי.

לאחר שהודתה לראשונה שהיא "בכתה" על המתח בין קתי לקייל, ואמרה שהיא פגועה מאוד מהדרמה שצפויה לראות בקרוב בתוכנית הריאליטי בראבו, קים אמרה שהיא רק רוצה שהאחיות שלה יסתדרו אך ציינו שהקרע שלהם יכול להיות "מזויף".

"שמעתי את זה [the relationship between Kathy and Kyle on this season of RHOBH] לא הלך כל כך טוב", אמרה קים במהלך ראיון ב-20 ביולי עם גישה להוליווד.

לדברי קים, היא הייתה מיואשת לגלות שאחיותיה לא מסתדרות במהלך עונה 12.

"אני חושבת שאם כבר זה עשה אותי עצובה", היא שיתפה. "בכיתי קצת בגלל זה. אני לא צופה בתוכנית כרגע. אני לא צופה בטלוויזיה. לשמוע שלא טוב להם, כואב לי. זה מעלה לעצמי זיכרונות".

כפי ש RHOBH המעריצים יודעים היטב, קים לא זרה ליריקות אחיות.

"יותר מהכל, אני רוצה שכולנו נאהב אחד את השני. אתה לא יכול להכריח דברים אבל אני רוצה שזה יהיה נפלא," המשיכה קים.

קים המשיכה ואמרה שכשזה מגיע לבחירת צד, היא לא עושה דבר כזה עם אחיותיה.

"אני לא באמת חושב שיהיה צד כי אני אוהב את שניהם. אני באמת אוהב את שתי האחיות שלי כל כך. יש לי מערכות יחסים שונות עם כל אחד מהם", הסבירה והוסיפה שהיא לא יודעת על מה הדרמה של קתי וקייל.

"אף אחד לא באמת אמר לי… אני פשוט נפגע מזה. אני רוצה שהם יסתדרו," היא הצהירה, לפני שהקנטה, "אני לא יודעת. גם זה יכול להיות מזויף!"

גם במהלך ה-20 ביולי RHOBH בהקרנה, קאתי הציעה עדכון על מערכת היחסים שלה עם קייל בעקבות המתח שלהם על המסך, ואמרה שלמרות שהיא אמרה "כמה דברים שלא הייתי צריכה להגיד", הם נמצאים כרגע במקום "נהדר".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור