קים ריצ'רדס מציעה עדכון על זיכרונות, משתפת טקסט ששלחה לקייל וקתי תוך כדי הריב ביניהם, ומה יידרש כדי לחזור ל-RHOBH, בנוסף מחשבות על תפקיד RHUGT

קים ריצ'רדס על זיכרונות, טקסט שהיא שלחה לקייל וקתי בין פיוד

קרדיט: Shutterstock/DFree

קים ריצ'רדס הודיעה שהיא כותבת ספר זיכרונות ב-2019 שצפוי להגיע למדפים ב-2021. אבל מה הסטטוס של האוטוביוגרפיה היום?

תוך כדי השתתפות בהקרנה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס אצל אחות קתי הילטוןבביתו של בל אייר מוקדם יותר החודש, קים הציעה עדכון על הספר שלה לפני שהגיבה לריב של קתי בעונה 12 עם אחותה קייל ריצ'רדס והתייחסות לחזרתה הפוטנציאלית לתוכנית.

"עבדתי עם סופרת פרטית והיא התכוונה לשלוח לי עדכונים שבועיים, והיא לא", הסבירה קים בידור הערב. "כל הזמן התקשרתי אליה ואמרתי, 'את אמורה לתת לי [an update] כל שבוע…' [She replied]'אני עסוק ואתה תקבל אותם כשתקבל אותם…' והדבר הבא אני [know]היו 375 עמודים [written by her that I had not helped write]."

לאחר שהרגישה שהיא והכותב שלה לא באותו עמוד, ונכנסו למצב "הישרדות" בתוך המגיפה, קים הפמפמה את הבלמים בפרויקט.

"הדבר האחרון שחשבתי שאני צריך זה להסתכל אחורה על אמי שהלכה לעולמה, ו [my late ex-husband] מונטי עוזב, אבא שלי… אלה היו הדברים החשובים ביותר שלא באמת רציתי להסתכל עליהם אחורה. ניסיתי לחיות בהווה, וזה באמת היה משהו שפשוט לא יכולתי לעשות פיזית בשלב הזה", הודתה.

לגבי מתי היא תחזור לכתוב, קים אמרה שהיא לא בטוחה מתי או אם זה יקרה.

"השתניתי הרבה מאז, אז אני אפילו לא יודע את זה [any of] זה יחול עוד", ציינה. "אני לא רוצה לדחוף שום דבר, או לזייף שום דבר."

בעוד קים מתמקדת בשמירה על האותנטיות שלה, היא גם נשארת קרובה למשפחתה, וחושפת שלאחרונה היא הגיעה לבסיס עם קתי וקייל במאמץ לוודא שהם נמצאים במקום טוב לאחר סכסוכים בין ההפקה בעונה 12.

"פשוט כתבתי לשניהם בהודעה קבוצתית – צ'אט אחותנו – ורק אמרתי, 'אני אוהב את שניכם ואני לא ממש יודע מה קורה שם, אבל אני יודע שיש לנו שתיים מהבנות שלנו מתחתנת בשנה הבאה ואני רוצה לראות אם נוכל למצוא דרך לפתור את זה ואני כאן כדי לעזור ואני אוהבת את שניכם", היא נזכרה.

לגבי אולי חזרה ל RHOBHקים הסתכלה אחורה על שיחה שהייתה איתה לאחרונה אנדי כהן.

"[He] כן התקשר והוא אמר, 'אתה יודע, אנחנו רוצים אותך בחזרה'", שיתף קים. "[But] אני צריך לחשוב על זה. יש דברים מסוימים, שאתה יודע, שהייתי רוצה – או לא ארצה – ולכן, אני אף פעם לא אומר לעולם לא, כי בפעם האחרונה שאמרתי שלעולם לא אדבר שוב עם בן אדם וזה היה ברנדי גלנוויל והפכנו לחברים הכי טובים!"

"כשאנדי התקשר אליי היה גדול. אני יודע שזה היה גדול בשבילו לבצע את השיחה, אז לא רציתי להגיד 'לא', כי זה לא היה 'לא', זה פשוט לא היה הזמן בשבילי", המשיכה קים E! חֲדָשׁוֹת.

לגבי מה שיידרש כדי להחזיר אותה לתוכנית, קים אמרה שזה פשוט: כבוד.

"נכנסתי לזה מאוד מכובד בעסק שלי", הצהיר קים. "וכמובן שעשיתי טעויות, אבל כבר לא הרגשתי שמכבדים אותי מהאנשים שעבדתי איתם ואז זה לא היה בסדר עבורי. עבדתי קשה היום כדי לאהוב ולכבד את עצמי, אז אם אחזור, אני פשוט צריך להרגיש את הכבוד הזה שוב".

אם היא כן תחזור RHOBHסביר להניח שקים תזכה לבלות יותר זמן עם שתי אחיותיה, מה שהיא תאהב.

"הלוואי שיכולתי לראות [Kyle] יותר. הלוואי שנוכל לבלות קצת יותר זמן ביחד. אני מבלה יותר זמן עם קתי מאשר קייל ואני מתגעגעת לאחותי", היא הודתה.

גם במהלך הצ'אט שלה עם Entertainment Tonight, קים הגיבה לאפשרות להצטרף לעונה עתידית של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביואמרה שהיא לא מעוניינת.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור