קלי דוד אומרת ששופטת טמרה מאיימת לתבוע על רקע דרמה

קלי דוד נִתבָּע שופטת טמרה כעת "מאיים בתביעה", בעקבות טענותיה של קלי כי טמרה לא נרשמה כבעלים של חברת CBD שלה – על פי מסמך של LLC. לאחר מכן היא שיתפה את "המילה ברחוב" בנוגע לניתוח האחרון של טמרה.

ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום גם תקף את המארחת המשותפת של טמרה טדי מלנקמפ כ"רודף כוח", ומוצל ברנדי גלנוויל בעקבות הדרמה שלהם על ביטול ראיון מתוכנן.

על לאחרונה אינסטגרם תגובה, משותפת על ידי @LoveAndyC ב- טוויטראמרה קלי לאלום גרטשן רוסי שטמרה "מאיימת כעת בתביעה". לאחר מכן היא כתבה, "היא ובעלה ההומו הם בדיחה".

לאחר מכן התייחסה קלי לעוד דרמה עליה "המופע של ריק וקלי" ערוץ יוטיוב, אותו היא מנחה יחד עם בעלה ריק לוונטל.

ראשית, הבוגר שיתף שמעריץ שלח לה הודעה על ראיון שנערך לאחרונה בין טדי וברנדי, שדן במעשיה לכאורה של קלי. קלי שיתפה שהיא לא הקשיבה לפרק. "אני לא מקשיבה למטומטמים", כתבה בצילום מסך של תגובתה, ששיתפה בסרטון שלה. "אני לא רוצה לאבד תאי מוח. טדי הוא רודף כוח אחד גדול".

לאחר שחשפה קטע מהפודקאסט – כשטדי משתף שטמרה עברה ניתוח עקב 'בקע כלוא שפרץ לה את דופן הבטן' – קלי שיתפה שמועה על מה שקרה לכאורה.

"בכנות, המילה ברחוב היא כזו [Tamra’s] פי הטבעת נמתחה כל כך מבעלה שחבט בה בפי הטבעת, שהיא נאלצה לעבור בדיקה אנאלית כדי שהסוגר שלה יידחס כי הוא היה כל כך רופף", אמרה קלי ושיתפה את השמועה.

מאוחר יותר הוסיפה קלי, "הקארמה של אב ***, לא?"

"אתה חושב שאני מפחד מעורכי הדין שלך?" שאל קלי, והתייחס לתביעה המשפטית לכאורה של טמרה על הערתה של קלי שאולי טמרה לא הייתה הבעלים של חברת CBD. "בוא אחריי, ב**צ."

ריק ציין אז שהוא וקלי פשוט מצטטים מסמכים ציבוריים.

לאחר מכן, בהתייחס לטענתה של ברנדי שהיא ביטלה את ראיון הפודקאסט של קלי ביום שנקבע, האשימה קלי את ברנדי בשקר. קלי טענה שהוא בוטל ימים קודם לכן, ושיתפה קבלה של ההודעה לכאורה המודיעה להם על הביטול.

למחרת, קלי שלחה ישירות ל"שקרנית" ברנדי, ושאלה אם חזרתה לכאורה אל עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הייתה הסיבה לביטול. בתגובה לכאורה של ברנדי, שקלי שיתפה באמצעות צילום מסך, ברנדי הכחישה שזו הסיבה.

קלי קראה אז לברנדי "טמבל" שיש לו "פחות עוקבים". היא גם שאלה, "האם אתה לוקח אחריות על המעשים שלך כשאתה שם בחוץ מתנהג שיכור, מנשק נשים אחרות, עירום בכל מקום… מראה את החולצות שלך בכל מקום? אתה יודע כמה זה מביך את הבנים שלך, לראות אה** לאמא?"קישור מקור